Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Polystyrene (PS) |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Dębowy |
| Kolor | Dębowy |
| Seria | Rustic |
| Kolor | Brazowy |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Bildformat | 20 x 28 |
| Profil listwy/ szerokość około | 25 mm |
| Szacunkowa wysokość ramki | 18 |
| Maksymalna grubość passepartou | około 1,4 mm |
| Profil bez odstępu od szybki | 20 mm |
| Rozmiar ramki | 30 x 40 |
| Szerokość | 34.3 cm |
| Głębokość | 2 cm |
| Wysokość | 44.3 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Załącznik | Zawieszka Heavy-duty Hanger |
| Typ szkła | Refleks |
| Typ ramki | Plastic frame |
Wiecej informacji o produkcie
- Stylish plastic picture frame in wooden look
- Fluted profile with silver outer and inner edge
- Eye-catcher in the classic country cottage design for a cosy atmosphere
- Precision mitres
- Washed quality glass
- With premium mount
- With heavy-duty hanger
Zawartość opakowania
- 1 "Rustic" plastic frame
- 1 premium mount
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
