Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Instalacja | Zawieszka Stand |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Aluminium |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Srebrny |
| Kolor | Srebrny |
| Seria | Santorini |
| Widok wycięcia - szerokość | 12.8 cm |
| Widok wycięcia - długość | 18 cm |
| Kolor | Srebrny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Bildformat | 15 x 20 |
| Szerokość | 15.6 cm |
| Głębokość | 1.1 cm |
| Wysokość | 20.7 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Ilość zdjęć | 1 |
| Typ szkła | Refleks |
| Typ ramki | Portrait Frame |
Wiecej informacji o produkcie
- Matt silver photo frame with shiny outer and inner edge in silver- For standing in portrait and landscape format- For hanging in portrait and landscape format- Classic design puts the focus on your picture
Zawartość opakowania
- 1 "Santorini" portrait frame
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
