Ramka na zdjęcia Sevilla Dekor plastikowa srebrna matowa 70 x 100 cm
00066444
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Materiał syntetyczny |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Srebrny/ matowy |
| Kolor | Matowe Srebro |
| Seria | Sevilla Dekor |
| Kolor | Srebrny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Bildformat | 50 x 70 |
| Profil listwy/ szerokość około | 13 mm |
| Szacunkowa wysokość ramki | 20 |
| Maksymalna grubość passepartou | 1.7 mm |
| Profil bez odstępu od szybki | 5.6 mm |
| Rozmiar ramki | 70 x 100 |
| Szerokość | 72 cm |
| Głębokość | 2 cm |
| Wysokość | 102 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Załącznik | Heavy-duty Hanger |
| Typ szkła | Refleks |
| Typ ramki | Plastic frame |
Wiecej informacji o produkcie
- Ramka 100 x 70
- Kolor: srebrny matowy
Zawartość opakowania
- 1 "Sevilla Decoration" plastic frame
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
