Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Materiał syntetyczny |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Srebrny/ matowy |
| Kolor | Matowe Srebro |
| Seria | Sevilla Dekor |
| Kolor | Srebrny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Bildformat | 15 x 20 |
| Profil listwy/ szerokość około | 9 mm |
| Szacunkowa wysokość ramki | 17 |
| Maksymalna grubość passepartou | 1.7 mm |
| Profil bez odstępu od szybki | 5.2 mm |
| Rozmiar ramki | 21 x 29,7 |
| Szerokość | 22.5 cm |
| Głębokość | 2 cm |
| Wysokość | 31 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Załącznik | Zawieszka |
| Typ szkła | Refleks |
| Typ ramki | Plastic frame |
Wiecej informacji o produkcie
- Stylowa oprawka z tworzywa sztucznego
- Z uchwytem
- Szlifowane szkło wysokiej jakości
- Specjalnie powlekana ramka z tworzywa sztucznego zapewniająca trwałość kolorów oprawki
- Precyzyjne cięcie ukośne
Zawartość opakowania
- 1 "Sevilla Decoration" plastic frame
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
