Ramka na zdjęcia Sevilla plastikowa czarna A3 29,7 x 42 cm
00061627
Rama jest wyposażona w bardzo odporne na stłuczenie szkło sztuczne (o grubości 1 mm), dzięki czemu idealnie nadaje się do przedszkoli, szkół i szpitali
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Materiał syntetyczny |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Seria | Sevilla |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Bildformat | 18 x 24 |
| Profil listwy/ szerokość około | 9 mm |
| Szacunkowa wysokość ramki | 17 |
| Maksymalna grubość passepartou | 1.7 mm |
| Profil bez odstępu od szybki | 5.2 mm |
| Rozmiar ramki | 29,7 x 42 |
| Szerokość | 31 cm |
| Głębokość | 1.5 cm |
| Wysokość | 43 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Załącznik | Heavy-duty Hanger |
| Typ szkła | Art glass |
| Typ ramki | Plastic frame |
Wiecej informacji o produkcie
- Rama jest wyposażona w bardzo odporne na stłuczenie szkło sztuczne (o grubości 1 mm), dzięki czemu idealnie nadaje się do przedszkoli, szkół i szpitali
- Modna plastikowa ramka
- Zawiera wkładkę z wyjmowaną częścią wewnętrzną. Może służyć jako uchwyt
- Precyzyjne połączenia pod kątem
- Z wytrzymałym haczykiem
Zawartość opakowania
- 1 "Sevilla" plastic frame
- 1 mount inlay
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
