Ramka na zdjęcia Skara 15x20 cm biała
00175514
To nie zawsze musi być fotografia! Spraw, by Twoja ściana z ramkami na zdjęcia była indywidualna i oryginalna: rodzice mogą oprawić w ramkę „Skara” drewnianą obrazy namalowane przez swoje dzieci, a współlokatorzy mogą zamienić ją w ścianę z polaroidami gości lub pozwolić ramkom na zdjęcia wyświetlać mądre słowa.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Drewno |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Biały |
| Kolor | Biały |
| Seria | Skara |
| Kolor | Biały |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Bildformat | 10 x 15 |
| Profil listwy/ szerokość około | 28 mm |
| Szacunkowa wysokość ramki | 13 |
| Maksymalna grubość passepartou | bez możliwości zamieszczenia passepartout |
| Profil bez odstępu od szybki | 2.2 mm |
| Rozmiar ramki | 15 x 20 |
| Szerokość | 19.5 cm |
| Głębokość | 1.5 cm |
| Wysokość | 24.5 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Załącznik | Stand Zawieszka |
| Typ szkła | Refleks |
| Typ ramki | Wood frame |
| Bezpieczeństwo | |
|---|---|
| Certyfikat | FSC 100% |
Wiecej informacji o produkcie
- Natural wooden frame in 100% FSC quality
- Rounded, washed quality glass
- Precision mitre
- With desk stand and hanging fitting
Zawartość opakowania
- 1 "Skara" wooden frame
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
