Ramka na zdjęcia Swing 13x18 cm z tworzywa sztucznego czarna
00193194
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Polystyrene (PS) |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Seria | Swing |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Bildformat | 9 x 13 |
| Profil listwy/ szerokość około | 12.8 mm |
| Szacunkowa wysokość ramki | 15 |
| Maksymalna grubość passepartou | około 1,8 mm |
| Profil bez odstępu od szybki | 7 mm |
| Rozmiar ramki | 13 x 18 |
| Szerokość | 14.8 cm |
| Głębokość | 1.5 cm |
| Wysokość | 19.8 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Załącznik | Stand Zawieszka |
| Typ szkła | Refleks |
| Typ ramki | Plastic frame |
Wiecej informacji o produkcie
- Trendy plastic frame
- Includes insert with removable inner section. Can be used like a mount
- Rounded, washed quality glass
- Film-covered plastic strip for long-lasting frame colours
- Precision mitres
- With table stand and hanging fitting in portrait and landscape format
Zawartość opakowania
- 1 "Swing" plastic frame
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
