Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Medium Density Fiberboard (MDF) |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Szary |
| Kolor | Szary |
| Seria | Waves |
| Kolor | Szary |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Bildformat | 7 x 10 |
| Profil listwy/ szerokość około | 12.5 mm |
| Szacunkowa wysokość ramki | 18,5 |
| Maksymalna grubość passepartou | około 1,8 mm |
| Profil bez odstępu od szybki | 7 mm |
| Rozmiar ramki | 10 x 15 |
| Szerokość | 11.9 cm |
| Głębokość | 1.8 cm |
| Wysokość | 16.4 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Załącznik | Stand Zawieszka |
| Typ szkła | Refleks |
| Typ ramki | Wood frame |
| Bezpieczeństwo | |
|---|---|
| Certyfikat | FSC 100% |
Wiecej informacji o produkcie
- High-quality MDF frame in wood look, FSC quality 100%
- Box-shaped profile
- Precision mitres
- Polished quality glass
- With table stand and hanging fitting in portrait and landscape format
Zawartość opakowania
- 1 "Waves" wooden frame
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
