Ramka portretowa galeria Visby 4x10x15 cm biała
00100394
Galeria do zdjęć w skandynawskim stylu, która będzie idealnym dodatkiem wystroju każdego domu.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Instalacja | Zawieszka |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Materiał syntetyczny |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Wzór/ motyw | Visby |
| Odcień koloru | Biały |
| Kolor | Biały |
| Seria | Visby |
| Kolor | Biały |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Bildformat | 10 x 15 |
| Szerokość | 29.3 cm |
| Głębokość | 2.6 cm |
| Wysokość | 29 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Ilość zdjęć - wymiar 1 | 4 |
| Typ szkła | Refleks |
| Typ ramki | Portrait Gallery Frame |
Wiecej informacji o produkcie
- Plastikowa galeria na 4 zdjęcia w formacie 10 x 15 cm
- Popularny, skandynawski design
- Do zawieszenia na ścianie
- Idealne rozwiązanie do wyeksponowania zdjęć z wakacji lub rodzinnego wydarzenia
Zawartość opakowania
- 1 "Visby" portrait frame gallery
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję