Rozdzielacz antenowy koncentryczny 2 wtyki metalowy
00205236
Standard splitter for TV: antenna signal is distributed over two TV sets
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Strata przekazu | Approx. 3.5 dB |
| Zakres częstotliwości | 4 - 1000 MHz |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Srebrny |
| Linia produktowa | Essential Line |
| Kolor | Srebrny |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Isolacja | Approx. 22 dB |
Wiecej informacji o produkcie
- Standardowy rozgałęźnik TV: sygnał antenowy jest rozdzielany na dwa odbiorniki telewizyjne
- Odpowiedni dla telewizji kablowej
- Solidna metalowa obudowa
- Całkowicie ekranowany
Zawartość opakowania
- 1 antenna splitter
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję