Rozdzielacz HDMI 4K 1 In 2 Out
00205284
Do rozdzielania sygnału HDMI™ – idealne rozwiązanie, gdy jedno złącze HDMI™ jest używane do podłączenia wielu ekranów.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Kontrolka LED
Kontrolka LED sygnalizuje, czy zasilanie prądem jest włączone
Ultra HD - 4K
Dla uzyskania doskonałej jakości kinowej Ultra HD o wysokiej rozdzielczości 4096 x 2160 (4K) pikseli
Zasilanie przez USB
Zasilanie jest wygodnie dostarczane przez port USB urządzenia
Bez plastiku
Opakowanie przyjazne środowisku: nasze opakowanie jest w 100% wolne od plastiku – w ten sposób ograniczamy ilość plastikowych odpadów i ułatw
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
Wysoka częstotliwość odświeżania dla gier
Obsługuje wysoką rozdzielczość w zakresie 4K @ 30 Hz
Transfer 3D
Transfer 3D - dzięki zwiększonej szerokości pasma
Dioda funkcyjna LED
Dioda funkcyjna LED informuje o stanie urządzenia
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Przystosowany dla | HDMI™ |
| Kompatybilny z | HDCP |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Standard 4K | 24/30Hz/2160P |
| HDTV Definition | Max. 2160p |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Źródło zasilania | Kabel USB |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 6.55 cm |
| Głębokość | 1.6 cm |
| Wysokość | 5.55 cm |
Wiecej informacji o produkcie
- Do rozdzielania sygnału HDMI™ – idealne rozwiązanie, gdy jedno złącze HDMI™ jest używane do podłączenia wielu ekranów.
- Umożliwia jednoczesną prezentację jednego źródła HDMI™ (np. odtwarzacza Blu-Ray) na 2 monitorach HDMI™ (np. telewizorze płaskim, projektorze)
- Obsługa 4K dla wysokiej rozdzielczości w 2D i 3D: standard 4K, 4Kx2K (3840x2160 przy 30 Hz), 1080p, 720p, 576p
- Bezstratny transfer sygnału
- Instalacja typu Plug & Play: nie wymaga oprogramowania
- Z wbudowaną funkcją downscalingu: aby zapewnić najlepszą możliwą transmisję sygnału HDMI™, rozgałęźnik HDMI™ zmniejsza rozdzielczość dwóch różnych ekranów do niższej
- Profesjonalny transfer w dyskretnej i zajmującej mało miejsca obudowie, przeznaczonej do biur, domowych systemów rozrywki i sal konferencyjnych
Zawartość opakowania
- 1 rozdzielacz 4K-HDMI™ z funkcją „downscaling”
- 1 kabel USB (USB-A do USB-C)
- 1 instrukcja obsługi
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję