Rozdzielacz na 3 gniazda 1x polskie 2xpłaskie Euro biały
00223217
Multi-socket power strip with switch for connecting up to 3 electrical devices for power-saving use
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Bezpieczeństwo dzięki zwiększonej ochronie przed dotykiem
Z ulepszonym zabezpieczeniem styków, aby uniknąć przypadkowego kontaktu
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Materiał syntetyczny |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Napięcie zasilania | 250 V |
| Maks. obciążenie połączenia | 3680 W |
| Specyfikacja sieciowa | 16 A |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Biały |
| Kolor | Biały |
| Kolor | Biały |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Liczba gniazd | 3 |
| Funkcja 1 | Przełącznik |
| Zintegrowane | Włącznik/wyłącznik |
Wiecej informacji o produkcie
- Multi-socket power strip with switch for connecting up to 3 electrical devices for power-saving use
- Compact adapter for more connection options: 1 Earthed Contact Socket and 2 Euro Sockets
- On/Off switch illuminated in red, ideal for switching off devices that are not required or on standby
Zawartość opakowania
- 1 socket adapter
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję