Rozdzielacz sygnału szerokopasmowy 2-wyjściowy
00205230
Rozdziela przychodzące sygnały szerokopasmowe na dwa kable
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Solidna, metalowa obudowa
Obudowa z litego metalu chroniąca przed uszkodzeniem
Gniazdo do zastosowań interaktywnych
Gniazdo do zastosowań interaktywnym takich jak np. DSL przez satelitę
Całkowicie ekranowane
Całkowicie ekranowane przewody gwarantujące optymalną redukcję zakłóceń elektromagnetycznych
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Strata przekazu | 4 dB +/- 1dB |
| Zakres częstotliwości | 5 - 862 MHz |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Srebrny |
| Linia produktowa | Essential Line |
| Kolor | Srebrny |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Isolacja | >= 20 dB |
Wiecej informacji o produkcie
- Rozdziela przychodzące sygnały szerokopasmowe na dwa kable
- Rozdzielacz do systemów GA / BB
Zawartość opakowania
- 1 broadband cable splitter
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
