Rozgałęźnik 3x gniazdo 1x USB-C PD 1x USB-A 30 W
00223343
Szybkie ładowanie może być takie proste: kompaktowy wielozłącznik łączy gniazdko z uziemieniem z USB-C Power Delivery oraz USB-A – idealny do jednoczesnego szybkiego ładowania smartfonów i innych urządzeń oraz zasilania sprzętów elektrycznych. Wszystko to w jednym adapterze.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Szybkie ładowanie wielu urządzeń
Idealne do jednoczesnego szybkiego ładowania kilku urządzeń poprzez port USB
Ładowanie delikatne dla akumulatora
Zoptymalizowany proces ładowania oszczędza akumulator i wydłuża jego trwałość
Automatyczna identyfikacja urządzenia
Podłączone urządzenia są automatycznie rozpoznawane i optymalnie ładowane
Zintegrowane gniazdo
Podłączanie urządzeń elektronicznych jest nadal możliwe poprzez zintegrowane gniazdo, dzięki czemu nie traci się miejsca podłączenia
Bezpieczeństwo dzięki zwiększonej ochronie przed dotykiem
Z ulepszonym zabezpieczeniem styków, aby uniknąć przypadkowego kontaktu
Gniazdo wielokrotne potrójne
Zrób 3 z 1: czy to praca zdalna, domowe biuro czy też sypialnia – to gniazdo wielokrotne zamienia pojedyncze gniazdko elektryczne w trzy miejsca do podłączania urządzeń – 1x USB-C, 1x USB-A i 1x gniazdko z uziemieniem
USB-C obsługuje technologię Power Delivery
Szybkie ładowanie High Speed: złącze USB-C obsługuje technologię Power Delivery, zapewniając wyjątkowo szybkie ładowanie tabletu, smartfona i innych urządzeń z mocą do 30 watów
Szybkie ładowanie Fast Charge z gniazda ładowania USB-A
Zintegrowane gniazdo USB-A zapewnia szybkie ładowanie „Fast Charge” do 30 W: idealnie nadaje się do wszystkich urządzeń ładowanych i zasilanych przez USB, np. tabletu, smartfona, powerbanku, konsoli
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Materiał syntetyczny |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Technologia ładowania | Power Delivery Power Delivery 2.0 Power Delivery 3.0 Fast Charge |
| Maks. obciążenie połączenia | 3680 W |
| Specyfikacja sieciowa | 16 A |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Max. USB power | 30 W |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Biały |
| Kolor | Biały |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Liczba gniazd | 1 |
Wiecej informacji o produkcie
- Compact power strip without cables: simply plug into the existing socket and instantly convert one connection into three - giving electrical devices further connection and charging options with USB-C, USB-A and earthed contact
- Earthed contact socket plus USB multi-socket power strip based on common standards: USB plug for sockets with Type A and a USB-C socket, ideal for charging cables without additional power supply unit
- Safe charging via USB - intelligent chip set for safe charging with overload and short-circuit protection
Zawartość opakowania
- 1 power strip
- 1 operating manual
Wskazówki dla użytkownika
Please check the product information or operating manual of your terminal device or contact the manufacturer to see whether your terminal device supports PD (Power Delivery) quick charging technology.
The full charging power of 30 Watts is only achieved if only one port is occupied - either USB-C or USB-A. If two ports are occupied, the USB charger charges at a maximum of 15 Watts.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
