Rzepy do kabli z oczkiem wielokrotnego użytku 20 x 250 mm 9 szt.
00221006
Idealne do tymczasowego lub trwałego organizowania i wiązania kabli, przewodów, rur lub węży w domu i biurze
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Wielokrotnego użytku
Połączenie można dowolnie rozłączać i ponownie zamykać
Kolory dla większej przejrzystości
Idealny do barwnego sortowania np. kabli zasilających, audio lub wideo.
Bez plastiku
Opakowanie przyjazne środowisku: nasze opakowanie jest w 100% wolne od plastiku – w ten sposób ograniczamy ilość plastikowych odpadów i ułatw
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Nylon |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny Zielony Czerwony |
| Kolor | Czarny Zielony Czerwony |
| Dane logistyczne (ilość, prezentacja) | |
|---|---|
| Liczba jednostek | 9 Pc |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Długość | 25 cm |
| Maks. średnica bindowania | 6 cm |
| Szerokość | 2 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | Calbe & Hook and Loop Ties |
Wiecej informacji o produkcie
- Idealne do tymczasowego lub trwałego organizowania i wiązania kabli, przewodów, rur lub węży w domu i biurze
- Szybkie i łatwe wiązanie oraz zabezpieczanie kabli: indywidualne dostosowanie szerokości wiązki za pomocą zapięcia na rzep
- Miękka i elastyczna struktura materiału: chroni połączone powierzchnie przed uszkodzeniami, dlatego jest szczególnie odpowiednia dla delikatnych materiałów, takich jak kable światłowodowe
- Odporny na alkohol, oleje, tłuszcze i wodę
- Możliwość prania w temperaturach do 40 °C
Zawartość opakowania
- 3 red hook and loop strips
- 3 green hook and loop strips
- 3 black hook and loop strips
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję