Saszetka na telefon na pas do biegania odblaskowa czarna
00019859
Sportowy, sportowy! Jeśli jesteś w ruchu, nie możesz się nudzić – dobrze, że nasze smartfony łączą dostępność i muzykę. Z naszym pasem do biegania zabierzesz telefon i cenne rzeczy bezpiecznie i dobrze chronione podczas treningu. Pas do biegania olé!
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Regulowany pasek
Sportowe etui na telefon od S do XL: elastyczny pasek z regulowaną długością i bezpieczną klamrą sprawiają, że ruch i sport stają się przyjemnością dla każdego
Srebrny reflektor
Torba do biegania z odblaskiem: srebrny odblask poprawia widoczność o zmierzchu i w ciemności
Trzy praktyczne kieszenie
Bezpieczne przechowywanie w saszetce biodrowej podczas uprawiania sportu: duża kieszeń z zamkiem błyskawicznym na smartfon oraz dwie małe kieszenie z zamkiem błyskawicznym na klucze, pieniądze itp.
Wodoodporny, syntetyczny elastan
Ochrona przed bryzgami wody i potem: telefon jest optymalnie chroniony w wodoodpornym, syntetycznym elastanie
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Przystosowany dla | Smartphone |
| Kompatybilna marka | Uniwersalny |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Synthetic elastane |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Wzór/ motyw | Running |
| Odcień koloru | Czarny |
| Linia produktowa | Active Line |
| Seria | Active Line |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 94 cm |
| Wysokość | 11 cm |
| Głębokość | 0.5 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ zamknięcia | Buckle |
Wiecej informacji o produkcie
- Whether jogging, hiking, riding, cycling or dog training - with the running belt made of robust synthetic elastane, you have everything with you from your mobile phone to a magnesium shot during sports and other outdoor activities
- More freedom of movement during sport: space for your smartphone and TWS headphones as well as other small items such as keys, hankies and magnesium tablets in the separate compartments of the hip bag
- Lining in the pouch keeps the smartphone, money, etc. dry and protects against dust and dirt
- Suitable for a hip circumference of 65 cm - 140 cm
Zawartość opakowania
- 1 bum bag
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję