Ściereczka do czyszczenia 20 × 20 cm żółta
00181423
Do czyszczenia płyt LP, CD, DVD, Blu-Ray oraz wszelkiego rodzaju szkła, plastiku, metalu itp.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Efekt antystatyczny
Działanie antystatyczne zapobiega ponownemu osadzaniu się kurzu po czyszczeniu
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Typ | Uniwersalny |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Microfibra |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Zólty |
| Kolor | Zólty |
| Dane logistyczne (ilość, prezentacja) | |
|---|---|
| Liczba jednostek | 1 Pc |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Długość | 20 cm |
| Szerokość | 20 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | Ściereczka do czyszczenia na sucho |
| Można prać | Aż do 30°C |
Wiecej informacji o produkcie
- Do czyszczenia płyt LP, CD, DVD, Blu-Ray oraz wszelkiego rodzaju szkła, plastiku, metalu itp.
- Do skutecznego i delikatnego czyszczenia płyt LP
- Usuwanie brudu
- Poprawia jakość obrazu i dźwięku na nośnikach.
- Materiał: 80% poliester, 20% poliamid
Zawartość opakowania
- 1 universal cleaning cloth
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję