Selfie stick Fun 70 Bluetooth czarny
00004315
Bezprzewodowy selfie stick – łączy się ze smartfonem za pomocą Bluetooth. Teleskopowa rączka rozsuwa się do długości 70 cm, co ułatwia robienie zdjęć z dalszej perspektywy, np. wspólne selfie z całą paczką znajomych.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Zastosowanie | Foto Video |
| Polecane Użycie | Smartphone |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Materiał syntetyczny |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Seria | Selfie Stick |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Waga | 138 g |
| Klamra z możliwością rozciągnięcia w zakresie | 8.5 cm |
| Zakres mocowania od | 5.5 cm |
| Długość mask. | 70 cm |
| Długość minimalna | 20.5 cm |
| Wielkość opakowania | 19 cm |
Wiecej informacji o produkcie
- Selfie stick ze zintegrowanym wyzwalaczem Bluetooth
- Teleskopowy uchwyt rozsuwany do długości 70 cm
- Drążek odporny na przekręcanie
- Bezpośrednia łączność ze smartfonem za pomocą Bluetooth, bez konieczności instalowania dodatkowych aplikacji
- Pozwala na wykonywanie zdjęć pod nietypowymi kątami
- Lepsze ustawienie ostrości, szybsze migawki, dzięki czemu zdjęcia są ostre i lepszej jakości
- Szybkie i łatwe mocowanie smartfona
- Antypoślizgowy uchwyt
- Pasuje do smartfonów o rozmiarze z przedziału 5,5 – 8,5 cm
- Kompaktowy design
- Niezależny od trybu samowyzwalacza
- Łączność USB: micro USB 2.0
Zawartość opakowania
- 1 "Fun 70" selfie
- 1 USB cable
- 1 instruction manual
Wskazówki dla użytkownika
The function of the integrated Bluetooth release depends on the software on your device.
Please see the product information provided by the manufacturer to determine whether the remote-control release is supported by your smartphone, or take a look on the Internet.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję