Skarbonka Dinero biała 23x23 cm
00100474
An unusual picture frame - A wooden picture frame with savings box function: a creative money gift for weddings, birthdays, christenings, holidays, etc.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Instalacja | Zawieszka |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Medium Density Fiberboard (MDF) |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Biały |
| Seria | Dinero |
| Kolor | Biały |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Bildformat | 23 x 23 |
| Szerokość | 25.5 cm |
| Głębokość | 5 cm |
| Wysokość | 25.5 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Właściwości | Picture Frames |
Wiecej informacji o produkcie
- An unusual picture frame - A wooden picture frame with savings box function: a creative money gift for weddings, birthdays, christenings, holidays, etc.
- A unique and unforgettable reminder of special events
- 100% FSC quality
- More than original money gift: e.g. fill it as a personal reminder accessory with tickets or as a special present with small gifts, let your imagination run wild
- A great idea: choose the background to match the theme and the gift - pictures, drawings, photos, quotations
- After the party: a wonderful accessory for the home
- The money or little gifts are simply inserted through the broad slot on the top of the wooden frame
- With hanger and also for standing
Zawartość opakowania
- 1 "Dinero" savings box
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję