Skrzynka na kable Maxi do listwy zasilającej 40,6x15,6x13,5cm biała
00221011
Porządek w zarządzaniu kablami: Utrzymuj bałagan związany z kablami i listwami zasilającymi w czystości
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Większe bezpieczeństwo
Skuteczniejsza ochrona: pojemnik na kable ukryje listwę zasilającą, wtyczki i kable przed ciekawskimi rączkami dzieci i zwierzętami domowymi, takich jak koty, psy lub gryzonie, chroniąc w ten sposób ludzi, zwierzęta i technikę
Bez plastiku
Opakowanie przyjazne środowisku: nasze opakowanie jest w 100% wolne od plastiku – w ten sposób ograniczamy ilość plastikowych odpadów i ułatw
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Materiał syntetyczny |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Biały |
| Kolor | Biały |
| Kolor | Biały |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Średnica kabla | 20 mm |
| Szerokość | 40.6 cm |
| Głębokość | 15.6 cm |
| Wysokość | 13.5 cm |
Wiecej informacji o produkcie
- Porządek w zarządzaniu kablami: Utrzymuj bałagan związany z kablami i listwami zasilającymi w czystości
- Plastikowe pudełko do łatwego przechowywania i ochrony przed kurzem oraz brudem
- Ochrona kabli z otworami na kablowe z obu stron jako wejście i wyjście kablowe dla łatwego dostępu i optymalizacji cyrkulacji powietrza
- Gumowe nóżki zapewniają stabilność i utrzymanie organizera kabli na miejscu
- Nadaje się do standardowej listwy zasilającej na 6 gniazd z wyłącznikiem
- Nadaje się również do przechowywania i organizowania ładowarek, np. do telefonów komórkowych czy tabletów, małych dysków twardych, pendrive'ów czy podobnych przedmiotów
- Duże pudełko na kable, idealne do biura i domu - dla większego porządku i stylu przy biurku, za telewizorem, podczas konfiguracji do gier, w salonie czy biurze itp.
- Uniwersalne pudełko do zarządzania kablami: może być umieszczone na podłodze lub na biurku
- Minimalistyczny, elegancki design dla stylowej przestrzeni życiowej
Zawartość opakowania
- 1 "Maxi" cable box
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
