Skrzynka na listwę zasilającą Mini 23.5 x 11.5 x 12 cm biała
00221010
Tidy cable management: Keep the spaghetti mess of cables and power strips tidy
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Większe bezpieczeństwo
Skuteczniejsza ochrona: pojemnik na kable ukryje listwę zasilającą, wtyczki i kable przed ciekawskimi rączkami dzieci i zwierzętami domowymi, takich jak koty, psy lub gryzonie, chroniąc w ten sposób ludzi, zwierzęta i technikę
Bez plastiku
Opakowanie przyjazne środowisku: nasze opakowanie jest w 100% wolne od plastiku – w ten sposób ograniczamy ilość plastikowych odpadów i ułatw
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Materiał syntetyczny |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Biały |
| Kolor | Biały |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Średnica kabla | 15 mm |
| Szerokość | 23.5 cm |
| Głębokość | 11.5 cm |
| Wysokość | 12 cm |
Wiecej informacji o produkcie
- Tidy cable management: Keep the spaghetti mess of cables and power strips tidy
- Plastic box for easy storage and to protect against dust and dirt
- Cable protection with cable slits on both sides as cable input and cable output for easy access and optimised air circulation
- Rubber feet to ensure the cable tidy stays securely in place
- Suitable for a standard 3-way power strip with switch
- Also suitable for storing and organising chargers, e.g. for mobile phones or tablets, small hard drives, USB sticks or similar objects
- Small cable box ideal for the office and home - for more order and style at the desk, behind the TV, during gaming setups, in the living room or office, etc.
- Universal cable management box: e.g. can be placed on the floor or on the desk
- Minimalist, sleek design for a stylish living space
Zawartość opakowania
- 1 "Mini" cable box
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję