Słuchawka mono MyVoice Station czarna
00001211
Protects displays from dirt, scratches and fingerprints
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Uproszczone mocowanie
EASY-ON®: uchwyty ułatwiające przytwierdzanie folii ochronnej
Precyzyjne cięcie laserowe
Precyzyjne cięcie laserowe zapewniające 100% dopasowanie i dokładność konturów
Technologia 4-warstwowa
Ekstremalnie odporna na porysowanie, kwasoodporna, antystatyczna i zmywalna technologia 4-warstwowa
Odtwarzanie oryginalnej kolorystyki
Odtwarzanie oryginalnych kolorów na ekranie niezrównanej jakości
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Polecane Użycie | Photo/Video |
| Wymiary Notebooka | 6,35 - 7,62 cm (2,5" - 3,0") |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Plastic (PET) |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Transparent |
| Seria | Premium |
| Kolor | Transparent |
| Dane logistyczne (ilość, prezentacja) | |
|---|---|
| Ilość jednostek | 2 |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Przekątna | 7.62 cm |
| Długość | 4.6 cm |
| Szerokość | 6.1 cm |
Wiecej informacji o produkcie
- Protects displays from dirt, scratches and fingerprints
- Universal fit for all digital cameras, mobile phones, MP3 players and navigation systems
- Easy to apply without air bubbles, can be removed without leaving any residue
- Self-adhesive
- Can easily be trimmed to size with a pair of scissors
- Guarantee: 10 years
Zawartość opakowania
- 2 "Premium" universal screen protectors
- 1 cleaning cloth
- 2 EASY-ON® applicators
- EASY-ON® mounting instructions
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję