Słuchawki bezprzewodowe Bluetooth Freedom Athletics II douszne czarne
00184187
Ultralekki, stereofoniczny zestaw słuchawkowy Bluetooth jest idealny podczas aktywności sportowych. Doskonale dopasowuje się, pozwalając cieszyć się fantastyczną jakością dźwięku w pełnym komforcie i bez irytujących, rozpraszających kabli. Dzięki materiałom odpornym na pot jest praktyczny do noszenia podczas treningu.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Zaczep na ucho i słuchawka douszna w jednym
Elastyczny drut umieszczony w kablu umożliwia stosowanie słuchawki z pałąkiem zausznym lub jako klasycznej słuchawki dousznej
Wbudowany mikrofon
Wbudowane mikrofony umożliwiają łatwe przełączanie między odtwarzaniem muzyki i odbieraniem połączeń telefonicznych; dzięki temu nie przeoczysz już połączenia przychodzącego podczas słuchania muzyki
Silikonowe nasadki w 3 rozmiarach
Zatyczki do uszu w komplecie: po dwie silikonowe nakładki w trzech rozmiarach (S, M, L) dla indywidualnego, doskonałego dopasowania
Pasywna redukcja szumu
Idealnie dopasowana forma redukuje niepożądane szumy z otoczenia, zapewniając niezakłócone doznania muzyczne
Elastyczny pałąk na ucho
Ergonomiczny pałąk nauszny dopasowuje się idealnie do uszu i zapewnia stabilność, również podczas ruchu
Odporne na pot
Ta słuchawka douszna wykonana z materiałów odpornych na działanie potu umożliwia uprawianie sportu przy dźwiękach ulubionej muzyki
Technologia Multipoint
Umożliwia jednoczesne podłączenie słuchawek do wielu urządzeń Bluetooth
Bezpośredni dostęp do asystentów językowych Siri i Asystent Google
Obsługa istniejących asystentów językowych Siri i Asystent Google
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Polecane Użycie | Sport |
| Kompatybilna marka | Uniwersalny |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Klasa Bluetooth | Klasa 2 (max. 40 m) |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Zakres fal | 2402-2480MHz |
| Zakres częstotliwości słuchawek | 20 Hz -20 kHz |
| Zakres częstotliwości mikrofonu | 20 Hz -20 kHz |
| Impedancja słuchawek | 32 Ω |
| Impedancja mikrofonu | 2.2 Ω |
| For DVB-T | MultiPoint |
| Zasięg emisji sygnału | 10 m |
| WBCV | ≥ 75mV |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Czas ładowania (godziny) | 2 h |
| Metoda ładowania | USB-C socket |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Linia produktowa | Bluetooth Line |
| Seria | Freedom |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Średnica głośnika | 10 mm |
| Waga | 12 g |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | Stereo |
| Budowa | Słuchawki dokanałowe |
| Właściwości | Duplex |
| Dynamika | 96 dB +/- 3 dB |
| Czułość mikrofonu | -42 dB |
| Maksymalny czas rozmowy | 5.5 h |
| Maks. czas grania | 6 h |
| Maksymalny czas w trybie czuwania | 4320 h |
| Położenie mikrofonu | Mikrofon w przewodzie |
| Charakterystyka kierunkowości | Wilelokierunkowy |
| Asystent głosowy | Apple Siri Google Assistant |
| Profile kompatybilności Bluetooth | A2DP V1.3 HFP V1.7 AVRCP V1.6 SPP V1.2 |
| Dodatkowa funkcja | Volume control QuickPair Answer button Sterowanie głosowe |
Wiecej informacji o produkcie
- Ultralekki zestaw słuchawkowy Bluetooth stereo, idealny do uprawiania sportu dzięki wygodnemu dopasowaniu, zapewniający bezprzewodową przyjemność słuchania muzyki
- Kompaktowa konstrukcja, idealna w podróży
- Z klipsem umożliwiającym przymocowanie kabla do koszulki, na przykład w celu zapewnienia dodatkowej przyczepności podczas przemieszczania się
- Głośność można regulować za pomocą pilota zdalnego sterowania zintegrowanego z paskiem na szyję lub za pomocą asystentów głosowych
- Funkcje sterowania muzyką (odtwarzanie/pauza)
- Funkcjami smartfona można sterować za pomocą przycisku wielofunkcyjnego (np. odbieranie/wykonywanie/odrzucanie połączeń/ponowne wybieranie ostatniego numeru)
- Możliwość sprawdzenia stanu naładowania na urządzeniach z systemem iOS i Android (jeśli urządzenie je obsługuje)
Zawartość opakowania
- 1 "Freedom Athletics II" Bluetooth sports headphones
- 1 USB-C - USB-C charging cable, length 0.65 m
- 3 pairs of silicone ear pads in various sizes (S, M, L)
- 1 cable clip
- 1 quick reference guide
- 1 safety instructions

| Informacje dotyczące ładowarki sieciowej: | |
|---|---|
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| USB PD: | Nie |
| Wymagana minimalna moc zasilacza: | 1.0 W |
| Maksymalna wymagana moc zasilacza: | 1.0 W |
Wymagania systemowe
- Bluetooth-enabled device
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję