Słuchawki bezprzewodowe Bluetooth Freedom Neck II dokanałowe czarne
00184190
Zróbmy to z muzyką! Te słuchawki Bluetooth Cię nie zawiodą: idealnie dopasowane, wygodne i odporne na pot. Idealne jako słuchawki sportowe do biegania, ale też na siłownię, czas wolny czy jako praktyczny zestaw słuchawkowy w podróży.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Wbudowany mikrofon
Wbudowane mikrofony umożliwiają łatwe przełączanie między odtwarzaniem muzyki i odbieraniem połączeń telefonicznych; dzięki temu nie przeoczysz już połączenia przychodzącego podczas słuchania muzyki
Silikonowe nasadki w 3 rozmiarach
Zatyczki do uszu w komplecie: po dwie silikonowe nakładki w trzech rozmiarach (S, M, L) dla indywidualnego, doskonałego dopasowania
Pasywna redukcja szumu
Idealnie dopasowana forma redukuje niepożądane szumy z otoczenia, zapewniając niezakłócone doznania muzyczne
Kabel płaski
Kabel taśmowy zapobiega zapętlaniu się przewodów
Odporne na pot
Ta słuchawka douszna wykonana z materiałów odpornych na działanie potu umożliwia uprawianie sportu przy dźwiękach ulubionej muzyki
Zintegrowany magnes do łączenia
W przypadku nieużywania słuchawki można w łatwy sposób spiąć razem dzięki wbudowanym magnesom
Dodatkowy pałąk na szyję
Stabilne zamocowanie dzięki dodatkowemu pałąkowi na kark
Komfort noszenia dzięki wyrównaniu wagi
Rozdzielenie schowka na baterie i czujnika Bluetooth zapewnia równomierne rozłożenie ciężaru i wygodę użytkowania
Technologia Multipoint
Umożliwia jednoczesne podłączenie słuchawek do wielu urządzeń Bluetooth
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Polecane Użycie | Sport |
| Kompatybilna marka | Uniwersalny |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Klasa Bluetooth | Klasa 2 (max. 40 m) |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Zakres fal | 2402-2480MHz |
| Zakres częstotliwości słuchawek | 20 Hz -20 kHz |
| Zakres częstotliwości mikrofonu | 100 Hz-8 kHz |
| Impedancja słuchawek | 32 Ω |
| Impedancja mikrofonu | 2.2 Ω |
| For DVB-T | MultiPoint |
| Zasięg emisji sygnału | 10 m |
| WBCV | ≥ 75mV |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Czas ładowania (godziny) | 2 h |
| Metoda ładowania | USB-C socket |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Seria | Freedom |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Średnica głośnika | 10 mm |
| Waga | 23 g |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | Stereo |
| Budowa | In-Ear/Behind-Neck |
| Właściwości | Duplex |
| Dynamika | 96 dB +/- 3 dB |
| Czułość mikrofonu | -42 dB |
| Maksymalny czas rozmowy | 11 h |
| Maks. czas grania | 12 h |
| Maksymalny czas w trybie czuwania | 8640 h |
| Położenie mikrofonu | Mikrofon w przewodzie |
| Charakterystyka kierunkowości | Wilelokierunkowy |
| Asystent głosowy | Apple Siri Google Assistant |
| Profile kompatybilności Bluetooth | A2DP V1.3 HFP V1.7 AVRCP V1.6 |
| Dodatkowa funkcja | Volume control QuickPair Answer button Sterowanie głosowe |
Wiecej informacji o produkcie
- Ultralekki zestaw słuchawkowy Bluetooth z idealnym dopasowaniem i magnetycznymi słuchawkami do wygodnego przechowywania oraz pałąkiem na szyję dla lepszego chwytu
- Głośność można regulować za pomocą pilota zintegrowanego z paskiem na szyję lub za pomocą asystentów głosowych
- Funkcje sterowania muzyką (odtwarzanie/pauza)
- Funkcja smartfona sterowana za pomocą przycisku wielofunkcyjnego (np. odbieranie/wykonywanie/odrzucanie połączeń/ponowne wybieranie ostatniego numeru)
- Status naładowania można sprawdzić na urządzeniach iOS i Android (jeśli jest obsługiwane przez urządzenie)
Zawartość opakowania
- 1 "Freedom Neck II" Bluetooth headphones
- 1 USB-C - USB-C charging cable, length 0.65 m
- 3 pairs of silicone ear pads in various sizes (S, M, L)
- 2 pairs of silicone ear hooks in various sizes (M, L)
- 1 quick reference guide
- 1 safety instructions

| Informacje dotyczące ładowarki sieciowej: | |
|---|---|
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| USB PD: | Nie |
| Wymagana minimalna moc zasilacza: | 1.0 W |
| Maksymalna wymagana moc zasilacza: | 1.0 W |
Wymagania systemowe
- Bluetooth-enabled device
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję