Słuchawki bezprzewodowe Bluetooth Spirit Athletics na pałąku białe
00184121
Niezależnie od tego, czy jest to trening siłowy, trening maratoński czy ashtanga power joga, słuchawki douszne są niezawodnym towarzyszem, nawet podczas intensywnego uprawiania sportu.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Wbudowany mikrofon
Wbudowane mikrofony umożliwiają łatwe przełączanie między odtwarzaniem muzyki i odbieraniem połączeń telefonicznych; dzięki temu nie przeoczysz już połączenia przychodzącego podczas słuchania muzyki
Silikonowe nasadki w 3 rozmiarach
Zatyczki do uszu w komplecie: po dwie silikonowe nakładki w trzech rozmiarach (S, M, L) dla indywidualnego, doskonałego dopasowania
Pasywna redukcja szumu
Idealnie dopasowana forma redukuje niepożądane szumy z otoczenia, zapewniając niezakłócone doznania muzyczne
Kabel płaski
Kabel taśmowy zapobiega zapętlaniu się przewodów
Odporne na pot
Ta słuchawka douszna wykonana z materiałów odpornych na działanie potu umożliwia uprawianie sportu przy dźwiękach ulubionej muzyki
Zintegrowany magnes do łączenia
W przypadku nieużywania słuchawki można w łatwy sposób spiąć razem dzięki wbudowanym magnesom
Technologia Multipoint
Umożliwia jednoczesne podłączenie słuchawek do wielu urządzeń Bluetooth
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Polecane Użycie | Sport |
| Kompatybilna marka | Uniwersalny |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Klasa Bluetooth | Klasa 2 (max. 40 m) |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Zakres fal | 2402-2480MHz |
| Zakres częstotliwości słuchawek | 20 Hz -20 kHz |
| Zakres częstotliwości mikrofonu | 20 Hz -20 kHz |
| Impedancja słuchawek | 32 Ω |
| Impedancja mikrofonu | 2.2 Ω |
| For DVB-T | MultiPoint |
| Zasięg emisji sygnału | 10 m |
| WBCV | ≥ 75mV |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Czas ładowania (godziny) | 2 h |
| Metoda ładowania | Micro USB Socket |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Seria | Freedom |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Średnica głośnika | 10 mm |
| Waga | 14.5 g |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | Stereo |
| Budowa | Słuchawki dokanałowe |
| Właściwości | Duplex |
| Dynamika | 96 dB +/- 3 dB |
| Czułość mikrofonu | -42 dB |
| Maksymalny czas rozmowy | 5.5 h |
| Maks. czas grania | 6 h |
| Maksymalny czas w trybie czuwania | 4320 h |
| Położenie mikrofonu | Mikrofon w przewodzie |
| Charakterystyka kierunkowości | Wilelokierunkowy |
| Asystent głosowy | Apple Siri Google Assistant |
| Profile kompatybilności Bluetooth | A2DP V1.3 HFP V1.7 AVRCP V1.6 |
| Dodatkowa funkcja | Volume control QuickPair Answer button Sterowanie głosowe |
Wiecej informacji o produkcie
- Ultralekki zestaw słuchawkowy Bluetooth z idealnym dopasowaniem i magnetycznymi słuchawkami do wygodnego przechowywania
- Przewód na szyi można dostosować do osobistych preferencji i sytuacji
- Z klipsem do przymocowania kabla do koszulki, na przykład w celu zapewnienia dodatkowego uchwytu podczas poruszania się.
- Głośność można regulować za pomocą pilota zdalnego sterowania zintegrowanego z paskiem na szyję lub za pomocą asystentów głosowych
- Funkcje sterowania muzyką (odtwarzanie/pauza)
- Funkcjami smartfona można sterować za pomocą przycisku wielofunkcyjnego (np. odbieranie/wykonywanie/odrzucanie połączeń/ponowne wybieranie ostatniego numeru)
- Długość kabla 0,65 m
- Możliwość sprawdzenia stanu naładowania na urządzeniach z systemami iOS i Android (jeśli urządzenie je obsługuje)
Zawartość opakowania
- 1 "Freedom Run" Bluetooth headphones
- 1 USB/micro-USB charging cable
- 3 pairs of silicone ear pads in various sizes (S, M, L)
- 2 pairs of silicone ear hooks in various sizes (M, L)
- 1 cable clip
- 1 cable stopper
- 1 quick reference guide
- 1 safety instructions
| Informacje dotyczące ładowarki sieciowej: | |
|---|---|
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| USB PD: | Nie |
| Wymagana minimalna moc zasilacza: | Not relevant |
| Maksymalna wymagana moc zasilacza: | Not relevant |
Wymagania systemowe
- Bluetooth-enabled device
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję