Słuchawki bezprzewodowe Spirit Calypso III nauszne składane czarne
00221779
Masz ochotę poczuć wibracje hip-hopowego rytmu w całym ciele, czy wolisz zrelaksować się przy delikatnej muzyce klasycznej? Dzięki słuchawkom nausznym „Spirit Calypso” rytm jest całkowicie w Twoich rękach dzięki przełączalnemu wzmocnieniu basów.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Wbudowany mikrofon
Wbudowane mikrofony umożliwiają łatwe przełączanie między odtwarzaniem muzyki i odbieraniem połączeń telefonicznych; dzięki temu nie przeoczysz już połączenia przychodzącego podczas słuchania muzyki
Bezpośredni dostęp do asystentów językowych Siri i Asystent Google
Obsługuje istniejących asystentów językowych Siri i Asystent Google: parowanie Bluetooth i przycisk wielofunkcyjny umożliwiają bezpośredni dostęp – bez konieczności trzymania smartfona
Dodatkowe wzmocnienie basów
Aby rytm wibrował w Twoim ciele: bezprzewodowe słuchawki z dodatkowym wzmocnieniem basów, które można włączać i wyłączać przyciskiem wielofunkcyjnym w zależności od stylu muzyki
Czas pracy akumulatora: 60 godzin
Dźwięku pod dostatkiem: czy to muzyka, podcast czy audiobook – dzięki akumulatorowi wystarczającemu na 60 godzin nigdy nie musisz rozstawać się z ulubionymi treściami w podróży
Technologia multipoint
Łatwe przełączanie: ulubiona playlista w telefonie, audiobook w tablecie, rozmowy przez służbowego smartfona – technologia multipoint umożliwia jednoczesne połączenie słuchawek z dwoma urządzeniami Bluetooth
Składane nauszniki
Czy to w podróży, czy podczas przerwy od słuchania: gdy nie używasz słuchawek Bluetooth, możesz złożyć nauszniki i spakować słuchawki lub odłożyć je na bok w kompaktowej formie
Bardzo miękkie nauszniki
Wygoda audiobook za audiobookiem, album za albumem: wyjątkowo miękkie nauszniki sprawiają, że słuchawki wokółuszne można wygodnie nosić co najmniej dopóki nie rozładuje się akumulator
Wyściełany, regulowany pałąk
Odprężona głowa i ulubiona muzyka: wyściełany pałąk indywidualnie dopasowuje się do kształtu głowy, dzięki czemu bezprzewodowe słuchawki można wygodnie nosić również podczas wielogodzinnej podróży pociągiem
Pasywna redukcja szumu
Zamknięta konstrukcja wokółuszna redukuje niepożądany hałas z zewnątrz, pozwalając cieszyć się muzyką bez zakłóceń
Przycisk wielofunkcyjny
Łatwa obsługa: funkcjami połączeń i smartfona można sterować za pomocą czterech przycisków wielofunkcyjnych bezpośrednio przy nauszniku słuchawki bezprzewodowej (np. odbieranie / nawiązywanie / odrzucanie połączeń, ponowne wybieranie numeru, muzyka, głośność)
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Polecane Użycie | Smartphone |
| Kompatybilna marka | Uniwersalny |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Klasa Bluetooth | Klasa 2 (max. 40 m) |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Zakres fal | 2402-2480MHz |
| Zakres częstotliwości słuchawek | 20 Hz -20 kHz |
| Zakres częstotliwości mikrofonu | 100 Hz-10kHz |
| Impedancja słuchawek | 32 Ω |
| Impedancja mikrofonu | 2.2 Ω |
| For DVB-T | MultiPoint |
| Zasięg emisji sygnału | 10 m |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Czas ładowania (godziny) | 2.5 h |
| Metoda ładowania | USB-C socket |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Seria | Spirit |
| Kolor | Czarny Czerwony |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Średnica głośnika | 40 mm |
| Waga | 180 g |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | Stereo |
| Budowa | Słuchawki wokółuszne |
| Właściwości | Duplex Składany |
| Dynamika | 98 dB +/- 3 dB |
| Czułość mikrofonu | -42 dB |
| Maksymalny czas rozmowy | 60 h |
| Maks. czas grania | 60 h |
| Maksymalny czas w trybie czuwania | 4320 h |
| Położenie mikrofonu | Mikrofon zintegrowany |
| Charakterystyka kierunkowości | Wilelokierunkowy |
| Asystent głosowy | Apple Siri Google Assistant |
| Profile kompatybilności Bluetooth | HFP V1.6 A2DP V1.3.2 AVRCP V1.6.2 |
| Dodatkowa funkcja | Volume control QuickPair Answer button Extra Bass Boost |
Wiecej informacji o produkcie
- Boom-bastic sound: nieprzerwana przyjemność słuchania muzyki bezprzewodowo – z lub bez wzmocnienia basów – od hip-hopu i popu po rock.
- Głośniej i ciszej za pomocą poleceń głosowych: głośność można regulować za pomocą asystenta głosowego
- Odtwarzanie audio przez Bluetooth lub kabel audio
- Zawsze na bieżąco: komunikaty w słuchawkach, np. gdy poziom naładowania baterii jest niski, podczas parowania Bluetooth lub w trybie basowym
- Oszczędzanie baterii: jeśli słuchawki Bluetooth nie są używane przez trzy minuty, wyłączają się automatycznie, jeśli nie ma połączenia Bluetooth
- Ładowanie słuchawek nausznych za pomocą kabla USB-C, który nie wchodzi w skład zestawu
Zawartość opakowania
- 1 zestaw słuchawkowy Bluetooth „Spirit Calypso III”
- 1 skrócona instrukcja obsługi
- 1 instrukcja bezpieczeństwa

| Informacje dotyczące ładowarki sieciowej: | |
|---|---|
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| USB PD: | Nie |
| Wymagana minimalna moc zasilacza: | 2.0 W |
| Maksymalna wymagana moc zasilacza: | 2.0 W |
Wymagania systemowe
- Urządzenie z obsługą Bluetooth
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
