Słuchawki bezprzewodowe Spirit Chop II douszne equalizer czarne
00184172
Małe słuchawki douszne, wielki dźwięk: z 3 trybami korektora zawsze masz idealny dźwięk w uszach. A dzięki etui ładującemu prawdziwie bezprzewodowe słuchawki nigdy się nie rozładują, nawet gdy jesteś w ruchu. Dla bezprzewodowej przyjemności słuchania, której potrzebujesz.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Wbudowany mikrofon
Wbudowane mikrofony umożliwiają łatwe przełączanie między odtwarzaniem muzyki i odbieraniem połączeń telefonicznych; dzięki temu nie przeoczysz już połączenia przychodzącego podczas słuchania muzyki
Silikonowe nasadki w 3 rozmiarach
Zatyczki do uszu w komplecie: po dwie silikonowe nakładki w trzech rozmiarach (S, M, L) dla indywidualnego, doskonałego dopasowania
Pasywna redukcja szumu
Idealnie dopasowana forma redukuje niepożądane szumy z otoczenia, zapewniając niezakłócone doznania muzyczne
Automatyczne włączanie i parowanie
Łatwy i szybki dostęp do dobrej muzyki: przy otwieraniu stacji ładowania obie słuchawki aktywują się automatycznie i łączą ze sobą oraz z Twoim telefonem komórkowym
Bezpośredni dostęp do asystentów językowych Siri i Asystent Google
Obsługa istniejących asystentów językowych Siri i Asystent Google
Słuchawki True Wireless
Zredukowane do niezbędnego minimum: wygodne słuchawki douszne bez splątanych kabli, aby mieć jeszcze więcej swobody
Czas pracy akumulatora 16 godzin
Pełny dźwięk: muzyka, podcasty czy rozmowy – dzięki 16-godzinnemu czasowi pracy akumulatora i mobilnej ładowarce możesz do woli słuchać swoich ulubionych albumów
Słuchawki Bluetooth ważące 4 g
Bezprzewodowe słuchawki o małej i lekkiej konstrukcji dousznej: słuchawki douszne ważą tylko 4 g na jedną stronę – więc nie czujesz nic poza dźwiękiem w uszach, a niezawodne dopasowanie jest nadal zagwarantowane
Idealny kształt, świetny wygląd
Idealne dopasowanie do Twojego ucha: douszne słuchawki Bluetooth z silikonową końcówką pewnie i wygodnie pasują do każdej małżowiny
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
Ponad 20% certyfikowanych materiałów z recyklingu
Zamykamy obieg: produkt składa się w co najmniej 20% z materiałów z recyklingu – to nasz wkład w gospodarkę okrężną
3 tryby korektora
Bezprzewodowe słuchawki o jeszcze lepszym dźwięku: korektor dźwięku z trzema różnymi efektami: wzmocniony bas, podkreślone wysokie tony lub zrównoważony dźwięk
Sterowanie dotykowe
Obsługa poprzez dotyk: czujnik dotykowy umożliwia intuicyjną obsługę bez wyciągania telefonu z kieszeni, w tym obsługę muzyki (odtwarzanie/pauza/następny utwór/poprzedni utwór), odbieranie/wykonywanie/odrzucanie połączeń, korektor dźwięku
Ochrona przed bryzgami wody zgodnie z IPX4
Odporność na bryzgi wody według IPX4: bez paniki w przypadku nagłego deszczu – zestaw słuchawkowy Bluetooth jest odporny na zachlapanie i zapewnia dobrą muzykę nawet przy złej pogodzie
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Polecane Użycie | Sport |
| Kompatybilna marka | Uniwersalny |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Klasa Bluetooth | Klasa 2 (max. 40 m) |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Zakres fal | 2402-2480MHz |
| Zakres częstotliwości słuchawek | 20 Hz -20 kHz |
| Zakres częstotliwości mikrofonu | 100 Hz - 5 kHz |
| Impedancja słuchawek | 32 Ω |
| Impedancja mikrofonu | 2.2 Ω |
| Zasięg emisji sygnału | 10 m |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Czas ładowania (godziny) | 2 h |
| Metoda ładowania | USB-C socket |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Seria | Spirit |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Średnica głośnika | 6 mm |
| Waga | 40 g |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | Stereo |
| Budowa | Słuchawki dokanałowe |
| Właściwości | Voice control |
| Dynamika | 92 dB +/- 3 dB |
| Czułość mikrofonu | -42 dB ± 3 dB |
| Częstotliwość ładowania | 3 x |
| Maksymalny czas rozmowy | 3 h |
| Maks. czas grania | 4 h |
| Maksymalny czas w trybie czuwania | 150 h |
| Położenie mikrofonu | Mikrofon zintegrowany |
| Charakterystyka kierunkowości | Wilelokierunkowy |
| Asystent głosowy | Apple Siri Google Assistant |
| Profile kompatybilności Bluetooth | A2DP V1.3 HFP V1.7 AVRCP V1.6 SPP V1.2 |
| Dodatkowa funkcja | Finger-Touch Sensor True Wireless QuickPair Answer button Sterowanie głosowe |
Wiecej informacji o produkcie
- Słuchawki True Wireless do bezprzewodowego słuchania muzyki i wygodnego telefonowania - lekkie, wygodne i intuicyjne w użyciu
- Wyjątkowa jakość dźwięku
- Wyjątkowo lekkie słuchawki: 4 g
- Bezpieczne i wygodne trzymanie w uchu dzięki konstrukcji dousznej
- Funkcje sterowania muzyką (odtwarzanie/pauza)
- Możliwość sterowania funkcjami smartfona za pomocą dotyku (np. odbieranie/wykonywanie/odrzucanie połączeń/ponowne wybieranie ostatniego numeru)
- Głośnością można sterować za pomocą asystentów głosowych
- Z ładowarką: oznacza to, że zestaw słuchawkowy może być ładowany do 3x podczas podróży - dzięki wbudowanej baterii bez zewnętrznego źródła zasilania
- Czas odtwarzania muzyki / czas rozmów: 4 h z w pełni naładowanym zestawem słuchawkowym, 16 h z mobilną stacją dokującą
- Niski poziom naładowania baterii jest wskazywany na etui ładującym za pomocą diody LED
Zawartość opakowania
- 1 słuchawki Bluetooth „Spirit Chop II”
- 1 ładowarka
- 3 pary silikonowych wkładek dousznych w różnych rozmiarach (S/M/L)
- 1 skrócona instrukcja obsługi
- 1 x ostrzeżenie i instrukcje bezpieczeństwa

| Informacje dotyczące ładowarki sieciowej: | |
|---|---|
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| USB PD: | Nie |
| Wymagana minimalna moc zasilacza: | 2.0 W |
| Maksymalna wymagana moc zasilacza: | 2.0 W |
Wymagania systemowe
- Urządzenie obsługujące technologię Bluetooth
Wskazówki dla użytkownika
Aby sparować słuchawki ze smartfonem, obie słuchawki muszą zostać wyjęte z ładowarki i sparowane przy pierwszym połączeniu. Jeśli tak się nie stanie, sparowana zostanie tylko jedna słuchawka. Postępuj zgodnie z instrukcjami obsługi.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
