Słuchawki bezprzewodowe Spirit Unchained TWS ENC czarne
00184174
Prawdziwe bezprzewodowe maksimum: bezprzewodowe słuchawki plus bezprzewodowe ładowanie - więcej bezprzewodowej wolności nie jest możliwe! Słuchawki Bluetooth „Spirit Unchained” gwarantują bezprzewodową przyjemność w jakości głosu 1A dzięki redukcji szumów otoczenia.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Bezpośredni dostęp do asystentów językowych Siri i Asystent Google
Obsługuje istniejących asystentów językowych Siri i Asystent Google: parowanie Bluetooth i przycisk Touch-Control umożliwiają bezpośredni dostęp – bez konieczności trzymania smartfona
Automatyczne włączanie i parowanie
Łatwy i szybki dostęp do dobrej muzyki: przy otwieraniu stacji ładowania obie słuchawki aktywują się automatycznie i łączą ze sobą oraz z Twoim telefonem komórkowym
Zgodność z ładowaniem bezprzewodowym
Z kablem lub bez: etui ładujące do słuchawek można naładować bezprzewodowo – wystarczy położyć je na ładowarce zgodnej ze standardem Qi, aby uzupełnić energię bez użycia kabla
Stacja ładowania z wyświetlaczem
Łatwe sprawdzanie stanu baterii: na wyświetlaczu LED można zobaczyć osobno stan naładowania obu słuchawek oraz etui – od razu widać, kiedy konieczne jest ładowanie
Funkcja szybkiego ładowania
Niezwykle szybkie ładowanie: funkcja Fast Charge przyspiesza ładowanie słuchawek Bluetooth – 10 minut ładowania wystarczy na 2,5 godziny odtwarzania
Atrakcyjny wygląd, wszystko w zasięgu wzroku
Lepsza jakość głosu podczas wykonywania połączeń: ta słuchawka Bluetooth z redukcją szumów ENC odfiltrowuje przeszkadzające dźwięki otoczenia bezpośrednio przy mikrofonie – Twój głos dociera do rozmówcy krystalicznie czysty
Atrakcyjny wygląd i dobry wgląd
Dobry sposób na przechowywanie: otwarta konstrukcja etui pozwala zobaczyć słuchawki Bluetooth w zamkniętej stacji ładującej – od razu widać, czy słuchawki są w środku i się ładują
True Wireless Stereo
W pełni ciesz się muzyką dzięki technologii True Wireless Stereo (TWS): słuchawki zapewniają autentyczne wrażenia dźwiękowe – wystarczy nacisnąć przycisk, aby poczuć się jak na koncercie
Sterowanie dotykowe
Obsługa poprzez dotyk: panel dotykowy umożliwia intuicyjną obsługę bez wyciągania telefonu z kieszeni, w tym odtwarzanie i wstrzymywanie muzyki, odbieranie, nawiązywanie i odrzucanie połączeń oraz ponowne wybieranie ostatniego numeru
Słuchawki True Wireless
Zredukowane do niezbędnego minimum: wygodne słuchawki douszne bez splątanych kabli dają jeszcze więcej swobody
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Polecane Użycie | Smartphone |
| Kompatybilna marka | Uniwersalny |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Klasa Bluetooth | Klasa 2 (max. 40 m) |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Zakres fal | 2402-2480MHz |
| Zakres częstotliwości słuchawek | 20 Hz -20 kHz |
| Zakres częstotliwości mikrofonu | 100 Hz-10kHz |
| Impedancja słuchawek | 32 Ω |
| Impedancja mikrofonu | 200 Ω |
| Zasięg emisji sygnału | 10 m |
| WBCV | ≥ 75mV |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Czas ładowania (godziny) | 2 h |
| Metoda ładowania | USB-C socket Indukcja |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Wzór/ motyw | brak motywu |
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Seria | Spirit |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Średnica głośnika | 10 mm |
| Waga | 45 g |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | Stereo |
| Budowa | Słuchawki douszne |
| Dynamika | 97 dB +/- 3 dB |
| Czułość mikrofonu | -42 dB +/- 1 dB |
| Częstotliwość ładowania | 3 x |
| Maksymalny czas rozmowy | 16 h |
| Maks. czas grania | 16 h |
| Maksymalny czas w trybie czuwania | 150 h |
| Położenie mikrofonu | Mikrofon zintegrowany |
| Charakterystyka kierunkowości | Wilelokierunkowy |
| Asystent głosowy | Apple Siri Google Assistant |
| Profile kompatybilności Bluetooth | A2DP V1.3 AVRCP V1.5 HFP V1.7 |
| Dodatkowa funkcja | True Wireless |
Wiecej informacji o produkcie
- Lepsza jakość dźwięku podczas każdego połączenia dzięki ENC i wydajnym akumulatorom, które są zawsze szybko ładowane bez użycia kabli: wygodny zestaw słuchawkowy True Wireless ma prawdziwą moc i jest najlepszym wyborem do wygodnej telefonii w dowolnym miejscu - w pracy, w samochodzie lub w podróży.
- Głośniej i ciszej za pomocą poleceń głosowych: głośność można regulować za pomocą asystentów głosowych
- Ładowanie słuchawek w etui w podróży: etui może ładować bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do 3 razy
- Czas odtwarzania muzyki/rozmów: 4 h przy w pełni naładowanych słuchawkach, 16 h przy ładowaniu w podstawce ładującej
- Oddzielny wyświetlacz pokazujący stan naładowania baterii: symbol baterii z paskiem ładowania dla każdej słuchawki Bluetooth, dla skrzynki ładującej w procentach
- Szybki proces ładowania, który oszczędza baterię: baterie słuchawek są ładowane do 70% w 10 minut - całkowity czas ładowania słuchawek i ładowarki: 1 h 45 m
- Ładowanie etui na słuchawki za pomocą kabla USB-C lub bezprzewodowo i ładowanie słuchawek bezprzewodowych w podstawce ładującej
- Bezproblemowe dopasowanie: bezprzewodowe słuchawki douszne idealnie pasują do ucha - idealna alternatywa dla słuchawek dousznych o stylowym wyglądzie bez zbędnych elementów wykonanych z gumy, silikonowych nasadek itp.
Zawartość opakowania
- 1 słuchawki Bluetooth „Spirit Unchained”
- 1 pudełko do ładowania
- 1 kabel ładujący USB-C, długość 15 cm
- 1 instrukcja obsługi
- 1 instrukcja bezpieczeństwa

| Informacje dotyczące ładowarki sieciowej: | |
|---|---|
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| USB PD: | Nie |
| Wymagana minimalna moc zasilacza: | 2.0 W |
| Maksymalna wymagana moc zasilacza: | 2.0 W |
Wymagania systemowe
Urządzenie obsługujące technologię Bluetooth
Wskazówki dla użytkownika
Pierwsze użycie: sparuj słuchawki Bluetooth ze smartfonem po otwarciu opakowania z ładowarką. Zapoznaj się z instrukcją obsługi.
Przy następnym użyciu słuchawki automatycznie połączą się ze sobą i ze sparowanym telefonem komórkowym.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
