Słuchawki bezprzewodowe Bluetooth Passion ClearII douszne ANC
00221771
Słuchawki Bluetooth dla prawdziwych wrażeń dźwiękowych w życiu, na wakacjach i w pracy: koniec z uciążliwym hałasem otoczenia – ciesz się muzyką w spokoju dzięki bezprzewodowym słuchawkom dousznym, prowadź rozmowy telefoniczne bez przerw lub pracuj z pełnym skupieniem – łatwo i wygodnie sterowane przez aplikację.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Bezpośredni dostęp do asystentów językowych Siri i Asystent Google
Obsługuje istniejących asystentów językowych Siri i Asystent Google: parowanie Bluetooth i przycisk Touch-Control umożliwiają bezpośredni dostęp – bez konieczności trzymania smartfona
Słuchawki True Wireless
Zredukowane do niezbędnego minimum: wygodne słuchawki douszne bez splątanych kabli, aby mieć jeszcze więcej swobody
Atrakcyjny wygląd, wszystko w zasięgu wzroku
Lepsza jakość głosu podczas wykonywania połączeń: ta słuchawka Bluetooth z redukcją szumów ENC odfiltrowuje przeszkadzające dźwięki otoczenia bezpośrednio przy mikrofonie – Twój głos dociera do rozmówcy krystalicznie czysty
True Wireless Stereo
W pełni ciesz się muzyką dzięki technologii True Wireless Stereo (TWS): słuchawki zapewniają autentyczne wrażenia dźwiękowe – wystarczy nacisnąć przycisk, aby poczuć się jak na koncercie
Sterowanie dotykowe
Obsługa poprzez dotyk: panel dotykowy umożliwia intuicyjną obsługę bez wyciągania telefonu z kieszeni, w tym odtwarzanie i wstrzymywanie muzyki, odbieranie, nawiązywanie i odrzucanie połączeń oraz ponowne wybieranie ostatniego numeru
Sterowanie przy użyciu aplikacji
Wygodne sterowanie z poziomu aplikacji "Hama Home": m.in. włączanie funkcji ANC, trybu transparentnego i korektora, funkcja odnajdywania zgubionego sprzętu, polecenia dotykowe, zmiana nazwy oraz stan naładowania każdej słuchawki w procentach
3 tryby aktywnej redukcji hałasu
W pomieszczeniu, na zewnątrz lub w środkach transportu publicznego: słuchawki douszne z aktywną redukcją hałasu (ANC) chronią przed zgiełkiem zarówno pasywnie, jak i aktywnie na trzech poziomach – Commuting, Indoor i Outdoor
Funkcja szybkiego ładowania
Niezwykle szybkie ładowanie: dzięki funkcji Fast Charge słuchawki Bluetooth ładują się wyjątkowo szybko: 10 minut ładowania wystarczy na 1,5 godziny odtwarzania
Idealny kształt, świetny wygląd
Idealne dopasowanie do Twojego ucha: douszne słuchawki Bluetooth z silikonową końcówką pewnie i wygodnie pasują do każdej małżowiny
Personalizacja ustawień
Wszystko po Twojemu: słuchawkami można indywidualnie sterować poprzez aplikację "Hama Home" i jeszcze szybciej przełączać się pomiędzy trybami
2 tryby transparentne
Słuchając muzyki, nie przegap nic ważnego: tryb Vocal Transparency tłumi hałas otoczenia, przepuszczając tylko mowę – np. komunikaty w pociągu
9 trybów korektora
Bas za naciśnięciem przycisku i nie tylko: słuchawki bezprzewodowe z aż 9 trybami korektora pozwalają idealnie dopasować brzmienie do własnych preferencji
Automatyczne włączanie i parowanie
Łatwy i szybki dostęp do dobrej muzyki: przy wyjmowaniu ze stacji ładowania obie słuchawki aktywują się automatycznie i łączą ze sobą oraz z Twoim telefonem komórkowym
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Polecane Użycie | Smartphone Travel |
| Kompatybilna marka | Uniwersalny |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Klasa Bluetooth | Klasa 2 (max. 40 m) |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Zakres fal | 2402-2480MHz |
| Zakres częstotliwości słuchawek | 20 Hz -20 kHz |
| Zakres częstotliwości mikrofonu | 100 Hz - 5 kHz |
| Impedancja słuchawek | 32 Ω |
| Impedancja mikrofonu | 2.2 Ω |
| Zasięg emisji sygnału | 10 m |
| Max. Talk Time ANC | 16 h |
| Max. Music time ANC | 16 h |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Czas ładowania (godziny) | 2.5 h |
| Metoda ładowania | USB-C socket |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Seria | Passion |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Średnica głośnika | 10 mm |
| Waga | 50 g |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | Stereo |
| Budowa | Słuchawki dokanałowe |
| Właściwości | Voice control |
| Dynamika | 96 dB +/- 3 dB |
| Czułość mikrofonu | -42 dB ± 3 dB |
| Częstotliwość ładowania | 3 x |
| Maksymalny czas rozmowy | 20 h |
| Maks. czas grania | 20 h |
| Maksymalny czas w trybie czuwania | 200 h |
| Położenie mikrofonu | Mikrofon zintegrowany |
| Charakterystyka kierunkowości | Wilelokierunkowy |
| Asystent głosowy | Apple Siri Google Assistant |
| Profile kompatybilności Bluetooth | HSP A2DP V1.3 HFP V1.7 AVRCP V1.6 |
| Dodatkowa funkcja | Finger-Touch Sensor True Wireless Noise-Cancelling/-Reduction QuickPair Answer button Aktywna redukcja szumów Sterowanie głosowe |
Wiecej informacji o produkcie
- For a maximalist listening experience and your very own listening profile - perfect sound, convenient control: the wireless in-ear headphones with superb sound quality offers ANC, app control, ENC and ambient mode
- Louder and quieter via voice command: volume can be adjusted via voice assistants
- Charge the headphones in the case on the go: the case can charge the wireless headset up to 3 x
- Music time headset-only: 5 h without ANC, 4 h with ANC
- Total music time with recharging in the charging tray: 20 h without ANC, 16 h with ANC
- Talk time: 5 h with a fully charged headset
- Use only ANC: 8 h with a fully charged headset
- Quick charging protects the battery: the earphone batteries are charged to 85% in 30 minutes - Total charging time for in-ear headphones and charging box: 2 h
- Always in view: LED function indicator on the charging box flashes when the battery is low - You immediately know when you need to recharge
- Charge the headphone case via USB-C cable, charge the wireless headphones in the charging tray
Zawartość opakowania
- 1 para słuchawek Bluetooth „Passion Clear II”
- 1 etui ładujące
- 3 pary silikonowych wkładek dousznych w różnych rozmiarach (S/M/L)
- 1 kabel ładujący USB-C o długości 15 cm
- 1 instrukcja obsługi

| Informacje dotyczące ładowarki sieciowej: | |
|---|---|
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| USB PD: | Nie |
| Wymagana minimalna moc zasilacza: | 2.0 W |
| Maksymalna wymagana moc zasilacza: | 2.0 W |
Wymagania systemowe
- Urządzenie obsługujące technologię Bluetooth Standard Bluetooth v 4.2 lub nowszy
Wskazówki dla użytkownika
Pierwsze użycie: po wyjęciu słuchawek Bluetooth z etui ładującego należy sparować je ze smartfonem; zapoznaj się z instrukcją obsługi.
Przy kolejnym użyciu słuchawki automatycznie połączą się ze sobą oraz ze sparowanym telefonem komórkowym.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
