Słuchawki Bubbly douszne czarne
00184191
Stereofoniczne słuchawki douszne ze złączem jack 3,5 mm dla optymalnego słuchania muzyki
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Pozłacana wtyczka
Pozłacana powłoka wtyczki gwarantuje niezawodną transmisję sygnałów i lepszą jakość audio
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Polecane Użycie | Mobile Music Smartphone |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Materiał syntetyczny |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Zakres częstotliwości | 20 Hz -20 kHz |
| Impedancja | 32 Ω |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Średnica głośnika | 15 mm |
| Długość kabla | 1.2 m |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | Stereo |
| Budowa | Słuchawki douszne |
| Dynamika | 100 dB/mW |
Wiecej informacji o produkcie
- Stereofoniczne słuchawki douszne ze złączem jack 3,5 mm dla optymalnego słuchania muzyki
- Kompaktowe słuchaki douszne
- Brak baterii - słuchawki są gotowe do użycia w każdej chwili
- Nie wymagają WLAN ani Bluetooth - połączenie za pomocą wtyczki jack 3,5 mm
Zawartość opakowania
- 1 słuchawki "Bubbly"
- 1 instrukcja obsługi
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję












