Słuchawki Gloss II douszne czarne
00221789
Jeśli jesteś fanem muzyki i nie chcesz żadnych zakłóceń z zewnątrz, to „Gloss II” jest dla Ciebie idealnym wyborem. Słuchawka bez żadnych wymyślnych dodatków. Tylko czysta muzyka!
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Silikonowe nasadki w 3 rozmiarach
Zatyczki do uszu w komplecie: po dwie silikonowe nakładki w trzech rozmiarach (S, M, L) dla indywidualnego, doskonałego dopasowania
Pasywna redukcja szumu
Idealnie dopasowana forma redukuje niepożądane szumy z otoczenia, zapewniając niezakłócone doznania muzyczne
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Polecane Użycie | Mobile Music Smartphone |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Materiał syntetyczny |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Zakres częstotliwości | 20 Hz -20 kHz |
| Impedancja | 32 Ω |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny Ciemnoszary |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Średnica głośnika | 10 mm |
| Długość kabla | 1.2 m |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | Stereo |
| Budowa | Słuchawki dokanałowe |
| Dynamika | 96 dB/mW |
Wiecej informacji o produkcie
- Słuchawki douszne stereo „Gloss II” – muzyczny towarzysz na każdą okazję
- Bez baterii ani akumulatorów – słuchawki są zawsze gotowe do użycia
- Nie wymaga sieci WLAN ani Bluetooth – połączenie za pomocą wtyczki jack 3,5 mm
Zawartość opakowania
- 1 para słuchawek „Gloss II”
- 3 pary silikonowych wkładek dousznych w różnych rozmiarach (S, M, L)
- 1 instrukcja obsługi
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję














