Słuchawki Glow II douszne z mikrofonem Lightning białe
00221787
Zostaw iPhone’a w kieszeni! Dzięki tym słuchawkom możesz nie tylko słuchać muzyki i rozmawiać przez telefon, ale także kontrolować wszystkie ważne funkcje swojego telefonu komórkowego.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Wbudowany mikrofon
Wbudowane mikrofony umożliwiają łatwe przełączanie między odtwarzaniem muzyki i odbieraniem połączeń telefonicznych; dzięki temu nie przeoczysz już połączenia przychodzącego podczas słuchania muzyki
Ochrona kabla przed załamaniem
Ochrona przeciwzgięciowa między słuchawką douszną a kablem zapobiega zerwaniu kabla i zwiększa jego trwałość
Multi-Control
Sterowanie głównymi funkcjami smartfona bez trzymania go w ręku
Bezpośredni dostęp do Siri
Obsługa istniejącego asystenta językowego Siri
Regulacja głośności
Regulator głośności do indywidualnego, płynnego ustawiania poziomu głośności
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Polecane Użycie | Smartphone Notebook |
| Licencjonowany dla | Apple iPhone / iPad / iPod |
| Licencjonowany od/przez | Apple |
| Kompatybilna marka | Apple |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Materiał syntetyczny |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Zakres częstotliwości słuchawek | 20 Hz -20 kHz |
| Zakres częstotliwości mikrofonu | 20 Hz - 16 kHz |
| Impedancja słuchawek | 32 Ω |
| Impedancja mikrofonu | 400 Ω |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Biały |
| Kolor | Biały |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Średnica głośnika | 14 mm |
| Waga | 12 g |
| Długość kabla | 1.2 m |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | Słuchawki stereo |
| Budowa | Słuchawki douszne |
| Dynamika | 109 dB +/- 3 dB |
| Czułość mikrofonu | -42 dB +/-3 dB |
| Położenie mikrofonu | Mikrofon w przewodzie |
| Charakterystyka kierunkowości | Wilelokierunkowy |
| Dodatkowa funkcja | Volume control Answer button |
Wiecej informacji o produkcie
- "Glow II" stereo headphones - listen to your favourite music with joy and never miss another call again
- Compatible with all Apple models with Lightning output
- No batteries or rechargeable batteries - the headphones are ready for use at all times
- No WLAN or Bluetooth needed - connection via the Lightning plug
Zawartość opakowania
- 1 "Glow II" headphones
- 1 instruction manual
Wskazówki dla użytkownika
MFI products are licensed by Apple and suitable for connecting to an iPhone, iPad and iPod. Apple requires high quality standards and verifies these standards before the products' market launch.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
