Słuchawki Noble douszne jack 3,5 mm z mikrofonem białe
00221801
Earbuds stereo headphones for music playback with integrated telephone function
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Wbudowany mikrofon
Wbudowane mikrofony umożliwiają łatwe przełączanie między odtwarzaniem muzyki i odbieraniem połączeń telefonicznych; dzięki temu nie przeoczysz już połączenia przychodzącego podczas słuchania muzyki
Ochrona kabla przed załamaniem
Ochrona przeciwzgięciowa między słuchawką douszną a kablem zapobiega zerwaniu kabla i zwiększa jego trwałość
Multi-Control
Sterowanie głównymi funkcjami smartfona bez trzymania go w ręku
Bezpośredni dostęp do Asystenta Google
Obsługa istniejącego asystenta językowego Asystent Google
Bez plastiku
Opakowanie przyjazne środowisku: nasze opakowanie jest w 100% wolne od plastiku – w ten sposób ograniczamy ilość plastikowych odpadów i ułatw
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Polecane Użycie | Mobile Music Smartphone |
| Kompatybilna marka | Universal |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Materiał syntetyczny |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Zakres częstotliwości słuchawek | 20 Hz -20 kHz |
| Zakres częstotliwości mikrofonu | 50 Hz - 10 kHz |
| Impedancja słuchawek | 32 Ω |
| Impedancja mikrofonu | 2200 Ω |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Biały |
| Kolor | Biały |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Średnica głośnika | 14 mm |
| Waga | 16 g |
| Długość kabla | 1.2 m |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | Słuchawki stereo |
| Budowa | Słuchawki douszne |
| Dynamika | 94 dB/mW |
| Czułość mikrofonu | -42 dB +/-3 dB |
| Położenie mikrofonu | Mikrofon w przewodzie |
| Charakterystyka kierunkowości | Wilelokierunkowy |
| Dodatkowa funkcja | Volume control Answer button |
Wiecej informacji o produkcie
- Earbuds stereo headphones for music playback with integrated telephone function
- For devices with a 3.5 mm connection
- No batteries or rechargeable batteries - the headphones are ready for use at all times
- No WLAN or Bluetooth required
- Cable length: 120 cm - cable afford plenty of freedom of movement
Zawartość opakowania
- 1 “Noble” headphones
- 1 instruction manual
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję










