Słuchawki przewodowe Fun C on-ear z mikrofonem USB-C czarne
00221814
Zabawa – dla każdego, kto wie, że dźwięk muzyki jest równie ważny jak jakość rozmowy. Za naciśnięciem przycisku możesz przełączyć się z ulubionej piosenki na rozmowę biznesową podczas następnej prezentacji. Superzwinny design w stylowej czerni wygląda szczególnie dobrze na twojej głowie.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Wbudowany mikrofon
Wbudowane mikrofony umożliwiają łatwe przełączanie między odtwarzaniem muzyki i odbieraniem połączeń telefonicznych; dzięki temu nie przeoczysz już połączenia przychodzącego podczas słuchania muzyki
Jednostronne prowadzenie kabli
Jednostronne prowadzenia kabla zapewnia większą swobodę ruchów przy słuchaniu muzyki
Wyściełana opaska na głowę
Wyściełany pałąk nagłowny zapewnia wygodne noszenie przez dłuższy czas
Regulowany pałąk
Słuchawki posiadają indywidualnie regulowany pałąk nagłowny w celu dopasowania do kształtu głowy
Weiche Ohrpolster sorgen für mehr Komfort
Miękko wyściełane muszle podnoszą komfort użytkowania
Multi-Control
Sterowanie głównymi funkcjami smartfona bez trzymania go w ręku
Bezpośredni dostęp do asystentów językowych Siri i Asystent Google
Komfortowe sterowanie głosowe: obsługa istniejących asystentów językowych Siri i Asystent Google
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Polecane Użycie | Mobile Music Smartphone |
| Kompatybilna marka | Universal |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał słuchawek | Skóra PVC |
| Materiał | Materiał syntetyczny |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Zakres częstotliwości słuchawek | 20 Hz -20 kHz |
| Zakres częstotliwości mikrofonu | 100Hz - 10KHz |
| Impedancja słuchawek | 32 Ω |
| Impedancja mikrofonu | 2200 Ω |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Średnica głośnika | 40 mm |
| Waga | 140 g |
| Długość kabla | 1.2 m |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | Stereo |
| Budowa | Słuchawki nauszne |
| Dynamika | 96 dB +/- 3 dB |
| Czułość mikrofonu | -42 dB +/-3 dB |
| Położenie mikrofonu | Mikrofon w przewodzie |
| Charakterystyka kierunkowości | Wilelokierunkowy |
Wiecej informacji o produkcie
- The music companion for every situation: with the on-ear stereo headphones, you can chill and listen to your favourite music and conveniently take and make calls
- No batteries or rechargeable batteries - the headphones are ready for use at all times
- No WLAN or Bluetooth needed - connection via the USB Type C plug
Zawartość opakowania
- 1 "Fun C" headphones
- 1 instruction manual
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
