Słuchawki przewodowe Intense douszne z mikrofonem biały płaski kabel
00184136
Intense - nazwa tego zestawu słuchawkowego mówi wszystko. Wysokiej klasy muzyka, zarządzanie połączeniami za pośrednictwem zestawu słuchawkowego, a wszystko to w atrakcyjnym, uderzającym designie.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Aluminiowa obudowa
Elegancka i wytrzymała obudowa aluminiowa
Wbudowany mikrofon
Wbudowane mikrofony umożliwiają łatwe przełączanie między odtwarzaniem muzyki i odbieraniem połączeń telefonicznych; dzięki temu nie przeoczysz już połączenia przychodzącego podczas słuchania muzyki
Silikonowe nasadki w 3 rozmiarach
Zatyczki do uszu w komplecie: po dwie silikonowe nakładki w trzech rozmiarach (S, M, L) dla indywidualnego, doskonałego dopasowania
Pasywna redukcja szumu
Idealnie dopasowana forma redukuje niepożądane szumy z otoczenia, zapewniając niezakłócone doznania muzyczne
Pozłacana wtyczka
Pozłacana powłoka wtyczki gwarantuje niezawodną transmisję sygnałów i lepszą jakość audio
Kabel płaski
Kabel taśmowy zapobiega zapętlaniu się przewodów
Multi-Control
Sterowanie głównymi funkcjami smartfona bez trzymania go w ręku
Bezpośredni dostęp do asystentów językowych Siri i Asystent Google
Obsługa istniejących asystentów językowych Siri i Asystent Google
Regulacja głośności
Regulator głośności do indywidualnego, płynnego ustawiania poziomu głośności
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Polecane Użycie | Mobile Music Smartphone |
| Kompatybilna marka | Universal |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Materiał syntetyczny Metal |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Zakres częstotliwości słuchawek | 20 Hz -20 kHz |
| Zakres częstotliwości mikrofonu | 50 Hz - 10 kHz |
| Impedancja słuchawek | 16 Ω |
| Impedancja mikrofonu | 2200 Ω |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Srebrny Biały |
| Kolor | Biało-Srebrny |
| Kolor | Biały |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Średnica głośnika | 8 mm |
| Waga | 15 g |
| Długość kabla | 1.2 m |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | Słuchawki stereo |
| Budowa | Słuchawki dokanałowe |
| Dynamika | 94 dB/mW |
| Czułość mikrofonu | -38 dB +/- 3 dB |
| Położenie mikrofonu | Mikrofon w przewodzie |
| Charakterystyka kierunkowości | Wilelokierunkowy |
| Dodatkowa funkcja | Volume control Answer button |
Wiecej informacji o produkcie
- Douszne słuchawki stereofoniczne "Intense" - intensywna przyjemność słuchania muzyki bez utraty połączenia telefonicznego
- Brak baterii lub akumulatorów - słuchawki są zawsze gotowe do użycia
- Nie wymagają WLAN ani Bluetooth - połączenie za pomocą wtyczki jack 3,5 mm
Zawartość opakowania
- 1 "Intense" headphones
- 3 pairs of silicone ear pads in various sizes (S, M, L)
- 1 instruction manual
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję










