Słuchawki przewodowe nauszne Shell kabel 6 m nauszne czarne
00221782
Jeśli nie chcesz dzielić się swoim ulubionym programem telewizyjnym, filmem lub muzyką z sąsiadami, ciesz się nimi dzięki słuchawkom nausznym „ShellTV II”, które zapewniają doskonałą jakość dźwięku i wyjątkowy komfort noszenia. Dzięki temu możesz zanurzyć się w swoim świecie.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Pasywna redukcja szumu
Idealnie dopasowana forma redukuje niepożądane szumy z otoczenia, zapewniając niezakłócone doznania muzyczne
Pozłacana wtyczka
Pozłacana powłoka wtyczki gwarantuje niezawodną transmisję sygnałów i lepszą jakość audio
Jednostronne prowadzenie kabli
Jednostronne prowadzenia kabla zapewnia większą swobodę ruchów przy słuchaniu muzyki
Wyściełana opaska na głowę
Wyściełany pałąk nagłowny zapewnia wygodne noszenie przez dłuższy czas
W zestawie adapter 6,35 mm
Z pozłacanym adapterem do podłączania słuchawki do sprzętu stereo, konsolety mikserskiej itp. z wyjściem audio 6,35 mm
Regulowany pałąk
Słuchawki posiadają indywidualnie regulowany pałąk nagłowny w celu dopasowania do kształtu głowy
Ekstra długi kabel
Ekstra długi kabel (6 m), specjalnie przystosowany do podłączania do urządzeń TV lub HiFi
Noise Lock
Zamknięta, wokółuszna konstrukcja tłumiąca szumy z otoczenia
Regulacja głośności
Regulator głośności do indywidualnego, płynnego ustawiania poziomu głośności
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Polecane Użycie | At home & TV |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Materiał syntetyczny |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Zakres częstotliwości | 20 Hz -20 kHz |
| Impedancja | 32 Ω |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny Ciemnoszary |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Średnica głośnika | 40 mm |
| Długość kabla | 6 m |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | Stereo |
| Budowa | Słuchawki wokółuszne |
| Dynamika | 113 dB/mW |
| Dodatkowa funkcja | Volume control |
Wiecej informacji o produkcie
- Słuchawki nauszne stereo „ShellTV II” – idealne uzupełnienie domowego telewizora
- Bez baterii ani akumulatorów – słuchawki są zawsze gotowe do użycia
- Nie wymaga sieci WLAN ani Bluetooth – połączenie za pomocą wtyczki jack 3,5 mm
Zawartość opakowania
- 1 zestaw słuchawkowy „ShellTV II” do telewizora
- 1 adapter jack 6,35 mm
- 1 instrukcja obsługi
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję












