Stacja ładująca USB-C GaN 3 porty Power Delivery 5–28V 140W
00200019
Idealny do domowego biura, biura i dla całej rodziny – dzięki trzem portom możesz jednocześnie ładować smartfony, laptopy i słuchawki Bluetooth za pomocą ładowarki USB z technologią GaN. Power Delivery 3.1 zapewnia również zasilanie z maksymalną prędkością.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Możliwość zastosowania na całym świecie
Przyłącze sieciowe 100 –240 V nadaje się do stosowania na całym świecie w połączeniu z krajowym adapterem
Szybkie ładowanie wielu urządzeń
Idealne do jednoczesnego szybkiego ładowania kilku urządzeń poprzez port USB
Ładowanie delikatne dla akumulatora
Zoptymalizowany proces ładowania oszczędza akumulator i wydłuża jego trwałość
Wydajny i optymalny proces ładowania
Wbudowany układ scalony rozpoznaje automatycznie podłączone urządzenie, co umożliwia wydajny i optymalny proces ładowania
Wysoka jakość
Wysoka wydajność i bezpieczeństwo oraz doskonała jakość wykonania
Komponenty wykonane z azotku galu (GaN)
Wysokowydajna technologia GaN: najwyższa wydajność w kompaktowej i lekkiej konstrukcji — jest to możliwe dzięki elementom wykonanym z azotku galu
Opaski kablowe z mocowaniem na rzep
Opaski kablowe mocowane na rzep pozwalają utrzymać porządek, umożliwiając poprowadzenie kabli bez poplątania
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Przystosowany dla | Laptop Android Smartphones eBook/Tablet |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Materiał syntetyczny |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Napięcie na wyjściu | 5 - 28 V / -- |
| Napięcie wejściowe od | 240 V |
| Napięcie wejściowe do | 100 V |
| Prędkość ładowania | Turbo Fast Charge |
| Technologia ładowania | Supports Qualcomm® 3.0 Power Delivery |
| Maks. obciążenie połączenia | 140 W |
| Napięcie zasilania notebooka | 5-28 V |
| Obwód ochronny | Overtemperature Protection Overcurrent Protection Short circuit protection |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Metoda ładowania | Connection |
| Kontrolka ładowania | Brak |
| Maks. moc wyjściowa | 140 W |
| Natężenie prądu | 5 A |
| Rodzaj wtyczki | Wtyk Euro |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Linia produktowa | Essential Line |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość (korpus) | 7.8 cm |
| Wysokość (korpus) | 7.7 cm |
| Głębokość (korpus) | 3 cm |
| Waga | 460 g |
| Długość kabla | 1.2 m |
| Szerokość | 7.8 cm |
| Głębokość | 3 cm |
| Wysokość | 7.7 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Liczba urządzeń jednoczenego ładowania | 3 |
| Właściwości | Velcro cable ties |
| Ustawienie napięcia na zasilaczu | Automatyczne |
Wiecej informacji o produkcie
- For charging and the supply of power to up to three USB devices simultaneously on one socket, e.g. notebook, tablet, smartphone, power pack, eBook reader, etc.
- Supports USB Power Delivery (PD) 3.1 Extended Power Range (EPR) standard with up to 5 A / 28 V / 140 W
- Ideal for all devices that are charged via USB, e.g. notebook, tablet, smartphone, power pack, console
- Stable holder for secure, space-saving and upright / vertical positioning of the Power charging station
- Also for Apple MacBook, Samsung Galaxy, Nintendo Switch
- USB Power Delivery is also known as "USB PD"
- Compatible with Thunderbolt 3/4 (lightning symbol)
- 2 x USB-C, 1 x USB-A
Zawartość opakowania
- 1 universal USB-C charging station
- 1 mains cable
- 1 holder
- 1 operating manual
Wskazówki dla użytkownika
Through communication between the terminal device and charger, this power supply unit always delivers the correct power to charge your terminal device as quickly as possible, in an optimised way and efficiently.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję