Stacja pogodowa Action biała
00186412
Funkcjonalna cyfrowa stacja pogody, która poinformuje Cię o warunkach atmosferycznych, a dodatkowo będzie służyć za zegar i kalendarz. Prosta, jednak ładnie wykończona obudowa będzie świetnie się prezentować w każdym wnętrzu.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Higrometr
Wskazywanie wilgotności powietrza wewnątrz i na zewnątrz
4 ikony prognozy pogody
Wskazywanie prognozy pogody za pomocą 4 symboli: słonecznie, lekkie zachmurzenie, pochmurnie, deszczowo
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Zasięg działania dla nadajnika zewnętrznego radiowego | 50 m |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Ilość baterii zewnetrznego czujnika | 2 |
| Liczba baterii w stacji | 3 |
| Model baterii do zewnetrznego czujnika | AAA Micro |
| Typ baterii - stacja główna | AAA Micro |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Biały |
| Kolor | Biały |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 12 cm |
| Głębokość | 2 cm |
| Wysokość | 12 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Tryb pracy | Manualne |
| Wyświetlacz | Cyfrowe |
| Higrometr zewnętrzny | 20-95% |
| Higrometr wewnętrzny | 20-95% |
| Pomiar wilgotności powietrza | 0.01 % |
| Dokładność wilgotności powietrza | ±8% |
| Dokładność pomiaru wilgotności powietrza | 20% do 95% |
| Montaż | Stojący Wiszący |
| Dokładność temperatury | 0.1 ° |
| Dokładność temperatury (wewnątrz i na zewnąrz) | ±1.5°C |
| Skala temperatury | W środku: 0°C do +50°C (32°F do 122°F) Na zewnątrz: od -30°C do +60°C |
| Dodatkowa funkcja | Czujnik zewnętrzny Pamięć danych Prognoza pogody Funkcja alarmu |
Wiecej informacji o produkcie
- Stacja pogody
- Cyfrowy wyświetlacz temperatury, wilgotności, godziny, daty i prognozy pogody
- Wskazywanie prognozy pogody za pomocą 4 symboli: słonecznie, lekkie zachmurzenie, pochmurnie, deszczowo
- Wskazywanie wilgotności powietrza wewnątrz i na zewnątrz
- Wskazywanie temperatury wewnątrz i na zewnątrz
- Przechowywanie informacji o minimalnej i maksymalnej wartości temperatury oraz wilgotności powietrza
- Możliwość przełączania się między stopniami Celsjusza a Fahrenheita
- Intuicyjna obsługa za pomocą trzech czujników dotykowych na wyświetlaczu
- Możliwość połączenia z trzema bezprzewodowymi czujnikami
Zawartość opakowania
- 1 "Action" electronic weather station
- 1 outdoor sensor
- 5 AAA Micro batteries
- 1 operating manual
Wskazówki dla użytkownika
Replacement sensor:
outdoor sensor 185850 is compatible with this weather station for expansion and as a replacement.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję