Stacja pogodowa Bahamas z czujnikiem zewnętrznym radiowa budzik biała
00222228
Stacja pogodowa do cyfrowego wyświetlania temperatury, wilgotności, godziny, daty, dnia tygodnia i prognozy pogody
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Radiobudzik DCF
Zegar sterowany radiowym sygnałem czasowym DCF z automatyczną synchronizacją czasu z najbardziej precyzyjnym zegarem na świecie
Wskazanie czujnika zewnętrznego: temperatura i wilgotność
Wskazywanie na ekranie temperatury i wilgotności powietrza na czujniku zewnętrznym
7 ikon prognozy pogody
Prognoza pogody z 7 symbolami: słonecznie, lekkie zachmurzenie, pochmurnie, deszczowo, silne opady deszczu, śnieg, silne opady śniegu
Dwie godziny budzenia
Programowanie dwóch czasów budzenia, praktyczna funkcja dla dwóch osób wstających o różnej porze
Ostrzeżenie o prędkości
Szybki alarm (speed) budzi śpiochów rosnącym tempem sygnału budzenia
Ustawienie strefy czasowej
Strefę czasową można ustawić ręcznie, jeśli czas radia DCF różni się od strefy czasowej
Sygnał radiowy DCF
Jeżeli urządzenie nie jest stosowane, można całkowicie wyłączyć sygnał radiowy DCF
Higrometr
Wskazywanie wilgotności powietrza wewnątrz i na zewnątrz
3 wskazania komfortu klimatu pomieszczenia
Wskaźnik komfortu cieplnego wskazuje klimat w pomieszczeniu za pomocą 3 symboli: neutralna twarz, uśmiechnięta twarz i smutna twarz
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
Prognoza pogody na następny dzień
Poznaj z wyprzedzeniem jutrzejszą pogodę: dzięki stacji pogodowej z funkcją prognozy na następny dzień przygotujesz się na deszcz, upał czy śnieg
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Wyświetlacz czujnika zewnętrznego | Higrometr Termometr |
| Zasięg działania dla nadajnika zewnętrznego radiowego | 50 m |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Ilość baterii zewnetrznego czujnika | 2 |
| Liczba baterii w stacji | 3 |
| Model baterii do zewnetrznego czujnika | AA Mignon |
| Typ baterii - stacja główna | AAA Micro |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Biały |
| Podświetlenie wyświetlacza | Biały |
| Kolor | Biały |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 14.2 cm |
| Głębokość | 2.5 cm |
| Wysokość | 9.5 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Tryb pracy | Bezprzewodowe |
| Wyświetlacz | Cyfrowe |
| Higrometr zewnętrzny | 20-95% |
| Higrometr wewnętrzny | 20-95% |
| Dokładność pomiaru wilgotności powietrza | 20% do 95% |
| Pomiar temp. (zewnętrznej) | -20°C do 60°C |
| Zakres pomiaru (wewnątrz) | 0°C - 50°C |
| Montaż | Stojący Wiszący |
| Skala temperatury | W środku: 0°C do +50°C (32°F do 122°F) Na zewnątrz: od -20°C do +60°C |
| Dodatkowa funkcja | Wskaźnik komfortu Data Funkcja drzemki Pamięć danych Prognoza pogody Wskaźnik pojemności baterii Wskaźnik trendu temperatury Wykres trendów wilgotności powietrza Zegar radiowy DCF DCF can be switched off Funkcja alarmu |
Wiecej informacji o produkcie
- Stacja pogodowa do cyfrowego wyświetlania temperatury, wilgotności, godziny, daty, dnia tygodnia i prognozy pogody
- Radiowa stacja pogodowa o nowoczesnym, kompaktowym wyglądzie
- Wyświetlacz pojemności baterii
- Białe podświetlenie LED
- Intuicyjna obsługa za pomocą czterech czujników dotykowych na wyświetlaczu
- Możliwość podłączenia maksymalnie trzech bezprzewodowych czujników zewnętrznych
- Kontrolka transferu
Termometr:
- Wyświetlanie temperatury wewnętrznej i zewnętrznej
- Pamięć danych maks./min. dla temperatury (ostatnie 24 godziny)
- Możliwość przełączania między °C a °F
Higrometr:
- Pamięć maksymalnych/minimalnych wartości wilgotności powietrza
Funkcja czasu / kalendarza / alarmu:
- Możliwość przełączania czasu między formatem 12- i 24-godzinnym
- Wyświetlanie daty (dzień tygodnia, dzień, miesiąc)
- Wyświetlanie dnia tygodnia (7 języków: niemiecki, angielski, francuski, włoski, hiszpański, holenderski, duński)
- Funkcja alarmu i funkcja drzemki
Zawartość opakowania
- 1 stacja pogodowa „Bahamas”
- 1 czujnik zewnętrzny
- 3 baterie AAA Micro
- 2 baterie AA Mignon
- 1 instrukcja obsługi
Wskazówki dla użytkownika
Czujnik zamienny / rozszerzający:
czujnik zewnętrzny 00222237 jest kompatybilny z tą stacją pogodową jako czujnik rozszerzający i zamienny.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję