Stacja pogodowa EWS-Trio z trzema czujnikami czarna
00186311
Four-part kit comprising a base station and three wireless outdoor sensors for display of the time, day of the week, date, temperature and ambient humidity
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Radiobudzik DCF
Zegar sterowany radiowym sygnałem czasowym DCF z automatyczną synchronizacją czasu z najbardziej precyzyjnym zegarem na świecie
Ostrzeżenie o prędkości
Szybki alarm (speed) budzi śpiochów rosnącym tempem sygnału budzenia
Monitorowanie klimatu pomieszczenia
Monitorowanie klimatu w pomieszczeniu: temperatura i wilgotność powietrza w czterech pomieszczeniach jest wyświetlana na jednym ekranie
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Zasięg działania dla nadajnika zewnętrznego radiowego | 50 m |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Ilość baterii zewnetrznego czujnika | 6 |
| Liczba baterii w stacji | 3 |
| Model baterii do zewnetrznego czujnika | AA Mignon |
| Typ baterii - stacja główna | AAA Micro |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Podświetlenie wyświetlacza | Niebieski |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 14.7 cm |
| Głębokość | 2.6 cm |
| Wysokość | 13.3 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Tryb pracy | Bezprzewodowe |
| Wyświetlacz | Cyfrowe |
| Higrometr zewnętrzny | 20-95% |
| Higrometr wewnętrzny | 20-95% |
| Pomiar wilgotności powietrza | 1 % |
| Dokładność wilgotności powietrza | ±10% |
| Dokładność pomiaru wilgotności powietrza | 20% do 95% |
| Montaż | Stojący Wiszący |
| Dokładność temperatury | 0.1 ° |
| Dokładność temperatury (wewnątrz i na zewnąrz) | ±4°C |
| Skala temperatury | W środku: 0°C do +50°C (32°F do 122°F) Na zewnątrz: od -40°C do +70°C |
| Dodatkowa funkcja | Czujnik zewnętrzny Funkcja drzemki Pamięć danych Wskaźnik pojemności baterii Wskaźnik pojemności baterii czujnika zewnętrznego Wyświetla wartości maksymalne i minimalne Zegar radiowy DCF Funkcja alarmu |
Wiecej informacji o produkcie
- Rozbudowana stacja pogody zawierająca stację bazową oraz 3 czujniki zewnętrzne
- Idealna do obserwacji warunków i parametrów pogodowych
- Podświetlenie ekranu
- Alarm niskiego stanu naładowania baterii również dla czujników zewnętrznych
- Możliwość montażu na ścianie
Termometr:
- Wskazanie temp. zewnętrznej i wewnętrznej
- Możliwość przełączenia między jednostkami Celsius i Fahrenheit
- Możliwość zapisania wartości najniższej i najwyższej
Higrometr:
- Wskazanie temp. zewnętrznej i wewnętrznej
- Możliwość zapisania wartości najniższej i najwyższej
Zegar/ kalendarz:
Zmiana formatu czasu 12-/24 h
Zmiana oznaczeń dni na angielski
Funkcja alarmu i drzemki
Higrometr zewnętrzny: 20-95%
Zakres pomiaru temp. zewnętrznej: -40°C do +70°C
Zakres pomiaru temp. wewnętrznej: 0°C do +50°C (32°F do 122°F)
Wymiary: 14,7 x 2,6 x 13,3
Zawartość opakowania
- 1 "EWS Trio" weather station
- 3 sensors
- 3 AAA Micro batteries
- 6 AA Mignon batteries
- 1 operating manual
Wskazówki dla użytkownika
Replacement sensor:
with this weather station, outdoor sensor 00186347 is compatible as a replacement sensor.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
