Stacja pogodowa Premium z LED i ładowaniem USB
00186380
For digital weather monitoring via a colourful display with alarm clock
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Radiobudzik DCF
Zegar sterowany radiowym sygnałem czasowym DCF z automatyczną synchronizacją czasu z najbardziej precyzyjnym zegarem na świecie
Fazy księżyca
Wskazywanie faz księżyca dla każdego dnia - od nowiu do ubywającego księżyca
Wskazanie czujnika zewnętrznego: temperatura i wilgotność
Wskazywanie na ekranie temperatury i wilgotności powietrza na czujniku zewnętrznym
Wskazanie temperatury na czujniku zewnętrznym
Wskazywanie na ekranie temperatury zmierzonej na czujniku zewnętrznym
Wskazanie ciśnienia powietrza
Wskaźnik barometryczny z ciśnieniem atmosferycznym umożliwiający dokładne śledzenie zmian pogodowych
6 ikon prognozy pogody
Prognoza pogody z 6 symbolami: słonecznie, lekkie zachmurzenie, pochmurnie, deszczowo, opady śniegu, sztorm
Podświetlanie
Dla poprawy czytelności możliwa jest regulacja podświetlenia ekranu w trybie ciągłym poprzez zasilacz sieciowy
Ustawienie strefy czasowej
Strefę czasową można ustawić ręcznie, jeśli czas radia DCF różni się od strefy czasowej
Wskazanie trendu ciśnienia powietrza
Wskaźnik trendu ciśnienia atmosferycznego: rosnące, stałe, opadające
Higrometr
Wskazywanie wilgotności powietrza wewnątrz i na zewnątrz
Czujnik dotykowy
Czujnik dotykowy do wygodnej aktywacji podświetlenia ekranu i funkcji drzemki
5 wskaźników komfortu dla klimatu pomieszczenia
Wskaźnik komfortu pokazuje stan klimatu pomieszczenia za pomocą 5 symboli: uśmiechniętej twarzy, szczęśliwej twarzy, neutralnej twarzy, smutnej twarzy, bardzo smutnej twarzy
Alarm mrozowy
Alarm mrozowy jest uaktywniany w temperaturze od -1 do +3 °C - wcześniejsza pobudka w celu przygotowania samochodu do jazdy lub odśnieżenia
Funkcja ładowania USB
Przyłącze USB o zasilaniu 1 A do ładowania urządzeń mobilnych
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Wyświetlacz czujnika zewnętrznego | Higrometr Termometr |
| Zasięg działania dla nadajnika zewnętrznego radiowego | 60 m |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Ilość baterii zewnetrznego czujnika | 2 |
| Model baterii do zewnetrznego czujnika | AA Mignon |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Podświetlenie wyświetlacza | Kolorowy wyświetlacz |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 20.5 cm |
| Głębokość | 3 cm |
| Wysokość | 13 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Tryb pracy | Bezprzewodowe |
| Wyświetlacz | Cyfrowe |
| Higrometr zewnętrzny | 20-95% |
| Higrometr wewnętrzny | 20-95% |
| Pomiar ciśnienia powietrza | 1 hPa |
| Dokładność ciśnienia powietrza | ±5hPa |
| Dokładność pomiaru ciśnienia atmosferycznego | 600 hPa/mb bis 1100 hPa/mb |
| Pomiar wilgotności powietrza | 1 % |
| Dokładność wilgotności powietrza | ±8% |
| Dokładność pomiaru wilgotności powietrza | 20% do 95% |
| Montaż | Stojący Wiszący |
| Dokładność temperatury | 0.1 ° |
| Dokładność temperatury (wewnątrz i na zewnąrz) | ±2°C |
| Skala temperatury | -5°C do 50°C Na zewnątrz: od -20°C do +60°C |
| Dodatkowa funkcja | Wskaźnik komfortu Czujnik zewnętrzny Funkcja drzemki Pamięć danych Prognoza pogody Wskaźnik pojemności baterii Alarm mrozu Wyświetla wartości maksymalne i minimalne Wykres trendu ciśnienia atmosferycznego Wskaźnik trendu temperatury Wykres trendów wilgotności powietrza Zegar radiowy DCF Funkcja alarmu Wyświetlanie faz księżyca |
Wiecej informacji o produkcie
- Do cyfrowego monitorowania pogody za pomocą kolorowego wyświetlacza z budzikiem
Termometr:
- Wyświetlanie temperatury wewnętrznej i zewnętrznej
- Wyświetlanie trendów
- Pamięć danych max./min. dla temperatury
- Może być przełączany między stopniami Celsjusza i Fahrenheita
Barometr:
- Zmiany ciśnienia powietrza w ciągu ostatnich 24 godzin
Hygrometr:
- Pamięć danych max./min. dla wilgotności powietrza
Funkcja czasu / kalendarza / alarmu:
- Czas może być przełączany pomiędzy formatem 12 i 24 h
- Wyświetlanie daty (dzień tygodnia, dzień, miesiąc)
- Wyświetlanie dnia tygodnia (7 języków: niemiecki, angielski, francuski, włoski, hiszpański, holenderski, duński)
- Funkcja alarmowa i funkcja drzemki
- Atrakcyjny, kolorowy wyświetlacz przyciąga wzrok w każdym pomieszczeniu.
- Symbol ostrzegawczy dla użytkownika, gdy bateria stacji i czujnika zewnętrznego jest słaba
- Może być montowany na ścianie lub w pozycji stojącej
Zawartość opakowania
- 1 "Premium" weather station
- 1 power supply unit
- 1 sensor
- 2 AA Mignon batteries
- 1 operating manual
Wskazówki dla użytkownika
Replacement sensor:
outdoor sensor 185850 is compatible with this weather station for expansion and as a replacement.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję