Stacja pogodowa Sylt z czujnikiem zewnętrznym radiowa budzik czarna
00222216
Weather station for the digital display of temperature, humidity, time, date and weather forecast
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Radiobudzik DCF
Zegar sterowany radiowym sygnałem czasowym DCF z automatyczną synchronizacją czasu z najbardziej precyzyjnym zegarem na świecie
Wskazanie czujnika zewnętrznego: temperatura i wilgotność
Wskazywanie na ekranie temperatury i wilgotności powietrza na czujniku zewnętrznym
7 ikon prognozy pogody
Prognoza pogody z 7 symbolami: słonecznie, lekkie zachmurzenie, pochmurnie, deszczowo, silne opady deszczu, śnieg, silne opady śniegu
Dwie godziny budzenia
Programowanie dwóch czasów budzenia, praktyczna funkcja dla dwóch osób wstających o różnej porze
Ustawienie strefy czasowej
Strefę czasową można ustawić ręcznie, jeśli czas radia DCF różni się od strefy czasowej
Sygnał radiowy DCF
Jeżeli urządzenie nie jest stosowane, można całkowicie wyłączyć sygnał radiowy DCF
Wskazanie trendu temperatury i wilgotności powietrza
Wskazanie tendencji temperatury i wilgotności powietrza: wzrastająca, niezmienna, malejąca
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
Bardzo duży wyświetlacz
Wyjątkowo duży i czytelny wyświetlacz stacji pogodowej pokazuje godzinę, prognozę pogody, temperaturę i wilgotność w jednym ujęciu
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Wyświetlacz czujnika zewnętrznego | Higrometr Termometr |
| Zasięg działania dla nadajnika zewnętrznego radiowego | 50 m |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Ilość baterii zewnetrznego czujnika | 2 |
| Liczba baterii w stacji | 2 |
| Model baterii do zewnetrznego czujnika | AA Mignon |
| Typ baterii - stacja główna | AA Mignon |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 25 cm |
| Głębokość | 3 cm |
| Wysokość | 14 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Tryb pracy | Bezprzewodowe |
| Wyświetlacz | Cyfrowe |
| Higrometr zewnętrzny | 20-95% |
| Higrometr wewnętrzny | 20-95% |
| Dokładność pomiaru wilgotności powietrza | 20% do 95% |
| Pomiar temp. (zewnętrznej) | -20°C do 60°C |
| Zakres pomiaru (wewnątrz) | 0°C - 50°C |
| Montaż | Stojący Wiszący |
| Skala temperatury | 0°C do +50°C (32°F do 122°F) Na zewnątrz: od -20°C do +60°C |
| Dodatkowa funkcja | Data Funkcja drzemki Prognoza pogody Wskaźnik pojemności baterii Wskaźnik trendu temperatury Wykres trendów wilgotności powietrza Zegar radiowy DCF Clock DCF can be switched off Funkcja alarmu |
Wiecej informacji o produkcie
- Weather station for the digital display of temperature, humidity, time, date and weather forecast
- Weather station with large display
- Battery capacity display
- Can be mounted on the wall or stood up
- Control light for transfer
- Max. three wireless outdoor sensors can be connected
Thermometer:
- Display of indoor and outdoor temperature
- Can be switched between degrees Celsius and degrees Fahrenheit
Hygrometer:
- Display of indoor and outdoor ambient humidity
Time / calendar / alarm function:
- Time can be switched between 12 and 24 h format
- Date display (weekday, day, month, calendar week)
- Day of the week display (7 languages: German, English, French, Italian, Spanish, Dutch, Danish)
- Alarm function and snooze function
Zawartość opakowania
- 1 "Sylt" weather station
- 1 sensor
- 4 AA Mignon batteries
- 1 instruction manual
Wskazówki dla użytkownika
Replacement / expansion sensor:
outdoor sensor 00222237 is compatible with this weather station for expansion and as a replacement.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję