Stacja pogodowa Usedom czarna
00222242
For the digital display of temperature, humidity, time, date and weather forecast
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Radiobudzik DCF
Zegar sterowany radiowym sygnałem czasowym DCF z automatyczną synchronizacją czasu z najbardziej precyzyjnym zegarem na świecie
Fazy księżyca
Wskazywanie faz księżyca dla każdego dnia - od nowiu do ubywającego księżyca
Wskazanie czujnika zewnętrznego: temperatura i wilgotność
Wskazywanie na ekranie temperatury i wilgotności powietrza na czujniku zewnętrznym
7 ikon prognozy pogody
Prognoza pogody z 7 symbolami: słonecznie, lekkie zachmurzenie, pochmurnie, deszczowo, silne opady deszczu, śnieg, silne opady śniegu
Podświetlanie
Dla poprawy czytelności możliwa jest regulacja podświetlenia ekranu w trybie ciągłym poprzez zasilacz sieciowy
Dwie godziny budzenia
Programowanie dwóch czasów budzenia, praktyczna funkcja dla dwóch osób wstających o różnej porze
Ostrzeżenie o temperaturze
Regulowana temperatura (maks. i min. wartość) wyzwala alarm, aby wstać na czas i wyczyścić zamarznięte szyby samochodu bądź zacienić pomieszczenia podczas upałów
Ustawienie strefy czasowej
Strefę czasową można ustawić ręcznie, jeśli czas radia DCF różni się od strefy czasowej
Sygnał radiowy DCF
Jeżeli urządzenie nie jest stosowane, można całkowicie wyłączyć sygnał radiowy DCF
Higrometr
Wskazywanie wilgotności powietrza wewnątrz i na zewnątrz
3 wskazania komfortu klimatu pomieszczenia
Wskaźnik komfortu cieplnego wskazuje klimat w pomieszczeniu za pomocą 3 symboli: neutralna twarz, uśmiechnięta twarz i smutna twarz
Alarm mrozowy
Alarm mrozowy jest uaktywniany w temperaturze od -1 do +1 °C - wcześniejsza pobudka w celu przygotowania samochodu do jazdy lub odśnieżenia
Wyświetlacz VA o wysokim kontraście
Dla każdej perspektywy: bez względu na kąt nachylenia wyświetlacz VA zawsze oferuje najlepszy widok z wysokim kontrastem
Wskazanie trendu temperatury i wilgotności powietrza
Wskazanie tendencji temperatury i wilgotności powietrza: wzrastająca, niezmienna, malejąca
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Wypromieniowana maksymalna moc nadawcza | 0.123 W |
| Wyświetlacz czujnika zewnętrznego | Higrometr Termometr |
| Zasięg działania dla nadajnika zewnętrznego radiowego | 50 m |
| frequency outdoor sensor | 433 MHz |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Ilość baterii zewnetrznego czujnika | 2 |
| Liczba baterii w stacji | 2 |
| Model baterii do zewnetrznego czujnika | AA Mignon |
| Typ baterii - stacja główna | AA Mignon |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Podświetlenie wyświetlacza | Kolorowy wyświetlacz |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 15.6 cm |
| Głębokość | 3.1 cm |
| Wysokość | 11.4 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Tryb pracy | Bezprzewodowe |
| Wyświetlacz | Cyfrowe |
| Higrometr zewnętrzny | 20-95% |
| Higrometr wewnętrzny | 20-95% |
| Dokładność pomiaru wilgotności powietrza | 20% do 95% |
| Pomiar temp. (zewnętrznej) | -20°C do 60°C |
| Montaż | Stojący Wiszący |
| Skala temperatury | 0°C do +50°C (32°F do 122°F) |
| Dodatkowa funkcja | Wskaźnik komfortu Data Funkcja drzemki Prognoza pogody Wskaźnik pojemności baterii Alarm mrozu Wskaźnik pojemności baterii czujnika zewnętrznego Wskaźnik trendu temperatury Wykres trendów wilgotności powietrza Zegar radiowy DCF DCF can be switched off Funkcja alarmu Wyświetlanie faz księżyca |
Wiecej informacji o produkcie
- For the digital display of temperature, humidity, time, date and weather forecast
- Weather station in a modern, compact design
- Appealing, colourful display acts as an eye-catcher in every room
- Display in 3 brightness levels: off / bright / brighter (in USB mode)
- Intuitive operation
- Battery capacity display
- Can be mounted on the wall or stood up
- Control light for transfer
- Max. three wireless outdoor sensors can be connected
Thermometer:
- Display of indoor and outdoor temperature
- Trend display
- Max./min. data memory for temperature
- Can be switched between degrees Celsius and degrees Fahrenheit
Hygrometer:
- Display of indoor and outdoor ambient humidity
- Trend display
- Max./min. data memory for air humidity
Time / calendar / alarm function:
- Time can be switched between 12 and 24 h format
- Date display (weekday, day, month)
- Day of the week display (8 languages: German, English, French, Italian, Spanish, Dutch, Danish, Russian)
- Alarm function and snooze function
Zawartość opakowania
- 1 "Usedom" weather station
- 1 sensor
- 1 power supply unit
- 2 AA Mignon batteries
- 1 instruction manual
Wskazówki dla użytkownika
Replacement sensor:
outdoor sensor 00222237 is compatible with this weather station for expansion and as a replacement.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję