Stacja pogodowa Zakynthos termometr higrometr czujnik zewnętrzny biała
00222234
For displaying the indoor and outdoor temperature and indoor or outdoor ambient humidity with 4 weather symbols
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Higrometr
Wskazywanie wilgotności powietrza wewnątrz i na zewnątrz
4 ikony prognozy pogody
Wskazywanie prognozy pogody za pomocą 4 symboli: słonecznie, lekkie zachmurzenie, pochmurnie, deszczowo
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
Termometr
Wskazywanie temperatury wewnętrznej i zewnętrznej
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Wyświetlacz czujnika zewnętrznego | Higrometr Termometr |
| Zasięg działania dla nadajnika zewnętrznego radiowego | 50 m |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Ilość baterii zewnetrznego czujnika | 2 |
| Liczba baterii w stacji | 2 |
| Model baterii do zewnetrznego czujnika | AAA Micro |
| Typ baterii - stacja główna | AAA Micro |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Biały |
| Kolor | Biały |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 9.5 cm |
| Głębokość | 2 cm |
| Wysokość | 10.5 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Tryb pracy | Manualne |
| Wyświetlacz | Cyfrowe |
| Higrometr zewnętrzny | 20-95% |
| Higrometr wewnętrzny | 20-95% |
| Dokładność pomiaru wilgotności powietrza | 20% do 95% |
| Pomiar temp. (zewnętrznej) | -20°C do 60°C |
| Zakres pomiaru (wewnątrz) | -10°C - +50°C |
| Montaż | Stojący Wiszący |
| Skala temperatury | Na zewnątrz: od -20°C do +60°C -10°C - +50°C |
| Dodatkowa funkcja | Prognoza pogody Wskaźnik trendu temperatury Wykres trendów wilgotności powietrza |
Wiecej informacji o produkcie
- Do wyświetlania temperatury wewnętrznej i zewnętrznej oraz wilgotności otoczenia wewnątrz lub na zewnątrz za pomocą 4 symboli pogodowych
- Stacja pogodowa o nowoczesnej, kompaktowej konstrukcji
- Z podstawą i mocowaniem do zawieszenia
Termometr:
- Wyświetlanie temperatury wewnętrznej i zewnętrznej
- Możliwość przełączania między °C i °F
Higrometr:
- Wyświetlanie wilgotności otoczenia wewnątrz lub na zewnątrz (przełączanie po naciśnięciu przycisku)
Zawartość opakowania
- 1 "Zakynthos" weather station
- 1 outdoor sensor
- 4 AAA Mignon batteries
- 1 operating manual
Wskazówki dla użytkownika
Replacement sensor:
outdoor sensor 00222244 is compatible with this weather station for expansion and as a replacement.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję