Stacja pogody EWS-200 czarna
00186310
Do cyfrowego monitoringu pogody z zegarem radiowym
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Radiobudzik DCF
Zegar sterowany radiowym sygnałem czasowym DCF z automatyczną synchronizacją czasu z najbardziej precyzyjnym zegarem na świecie
Fazy księżyca
Wskazywanie faz księżyca dla każdego dnia - od nowiu do ubywającego księżyca
Wskazanie czujnika zewnętrznego: temperatura i wilgotność
Wskazywanie na ekranie temperatury i wilgotności powietrza na czujniku zewnętrznym
Ostrzeżenie o temperaturze
Regulowana temperatura (maks. i min. wartość) wyzwala alarm, aby wstać na czas i wyczyścić zamarznięte szyby samochodu bądź zacienić pomieszczenia podczas upałów
Ustawienie strefy czasowej
Strefę czasową można ustawić ręcznie, jeśli czas radia DCF różni się od strefy czasowej
4 ikony prognozy pogody
Wskazywanie prognozy pogody za pomocą 4 symboli: słonecznie, lekkie zachmurzenie, pochmurnie, deszczowo
3 wskazania komfortu klimatu pomieszczenia
Wskaźnik komfortu cieplnego wskazuje klimat w pomieszczeniu za pomocą 3 symboli: neutralna twarz, uśmiechnięta twarz i smutna twarz
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Wyświetlacz czujnika zewnętrznego | Higrometr Termometr Wskaźnik pojemności baterii |
| Zasięg działania dla nadajnika zewnętrznego radiowego | 30 m |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Ilość baterii zewnetrznego czujnika | 2 |
| Liczba baterii w stacji | 2 |
| Model baterii do zewnetrznego czujnika | AAA Micro |
| Typ baterii - stacja główna | AAA Micro |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Podświetlenie wyświetlacza | Niebieski |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 11 cm |
| Głębokość | 2.5 cm |
| Wysokość | 11 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Tryb pracy | Bezprzewodowe |
| Wyświetlacz | Cyfrowe |
| Higrometr zewnętrzny | 20-95% |
| Higrometr wewnętrzny | 20-95% |
| Pomiar wilgotności powietrza | 0.01 % |
| Dokładność wilgotności powietrza | ±10% |
| Dokładność pomiaru wilgotności powietrza | 20% do 95% |
| Pomiar temp. (zewnętrznej) | od -40°C do +60°C |
| Zakres pomiaru (wewnątrz) | 0°C - 50°C |
| Montaż | Stojący |
| Dokładność temperatury | 0.1 ° |
| Dokładność temperatury (wewnątrz i na zewnąrz) | ±4°C |
| Skala temperatury | W środku: 0°C do +50°C (32°F do 122°F) Na zewnątrz: od -40°C do +60°C |
| Dodatkowa funkcja | Wskaźnik komfortu Czujnik zewnętrzny Funkcja drzemki Pamięć danych Prognoza pogody Wskaźnik pojemności baterii Możliwość przedłużenia Wskaźnik pojemności baterii czujnika zewnętrznego Wyświetla wartości maksymalne i minimalne Wskaźnik trendu temperatury Wykres trendów wilgotności powietrza Zegar radiowy DCF Funkcja alarmu Wyświetlanie faz księżyca |
Wiecej informacji o produkcie
- Do cyfrowego monitoringu pogody z zegarem radiowym
- Dwuczęściowy zestaw składający się ze stacji bazowej i zewnętrznego czujnika radiowego
- Wyświetlacz LCD z niebieskim podświetleniem
- Można podłączyć maks. trzy bezprzewodowe czujniki zewnętrzne
- Wyświetlacz pojemności baterii dla stacji i czujnika zewnętrznego
Termometr:
- Wyświetlanie temperatury wewnętrznej i zewnętrznej
- Wyświetlanie trendu temperatury
- Może być przełączany między stopniami Celsjusza i Fahrenheita
- Max./min. pamięć danych dla temperatury
Barometr:
- Prognoza pogody: słoneczna, zachmurzona, pochmurna, deszczowa
Hygrometr:
- Wyświetlanie wilgotności otoczenia wewnątrz i na zewnątrz
- Max./min. Pamięć danych dla Wilgotności Powietrza
Funkcja czasu / kalendarza / alarmu:
- Czas można przełączać pomiędzy formatem 12 i 24-godzinnym
- Wyświetlanie daty i dnia tygodnia
- Dzień tygodnia wyświetlanie (7 języków: niemiecki, angielski, hiszpański, włoski, francuski, duński, niderlandzki)
- Z funkcją drzemki
- Ustawienie strefy czasowej
Zawartość opakowania
- 1 "EWS-200" weather station
- 1 outdoor sensor
- 2 AAA Micro batteries
- 2 AA Mignon batteries
- 1 instruction manual
Wskazówki dla użytkownika
Replacement / expansion sensor:
outdoor sensor 186347 is compatible with this weather station for expansion and as a replacement.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
