Stacja pogody Ko Samui z czujnikiem zewnętrznym radiowa budzik czarna
00222219
Stacja pogodowa do cyfrowego wyświetlania temperatury, wilgotności, godziny, daty i prognozy pogody
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Radiobudzik DCF
Zegar sterowany radiowym sygnałem czasowym DCF z automatyczną synchronizacją czasu z najbardziej precyzyjnym zegarem na świecie
Fazy księżyca
Wskazywanie faz księżyca dla każdego dnia - od nowiu do ubywającego księżyca
Wskazanie ciśnienia powietrza
Wskaźnik barometryczny z ciśnieniem atmosferycznym umożliwiający dokładne śledzenie zmian pogodowych
Ustawienie strefy czasowej
Strefę czasową można ustawić ręcznie, jeśli czas radia DCF różni się od strefy czasowej
Higrometr
Wskazywanie wilgotności powietrza wewnątrz i na zewnątrz
3 wskazania komfortu klimatu pomieszczenia
Wskaźnik komfortu cieplnego wskazuje klimat w pomieszczeniu za pomocą 3 symboli: neutralna twarz, uśmiechnięta twarz i smutna twarz
Alarm mrozowy
Alarm mrozowy jest uaktywniany w temperaturze od -1 do +1 °C - wcześniejsza pobudka w celu przygotowania samochodu do jazdy lub odśnieżenia
Wskazanie trendu temperatury i wilgotności powietrza
Wskazanie tendencji temperatury i wilgotności powietrza: wzrastająca, niezmienna, malejąca
5 ikon prognozy pogody
Wyświetlanie prognozy pogody za pomocą 5 symboli: słonecznie, lekkie zachmurzenie, zachmurzenie, deszcz, opady śniegu
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
Termometr
Wskazywanie temperatury wewnętrznej i zewnętrznej
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Polecane Użycie | Home Assistent |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Wyświetlacz czujnika zewnętrznego | Higrometr Termometr |
| Zasięg działania dla nadajnika zewnętrznego radiowego | 50 m |
| frequency outdoor sensor | 433 MHz |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Ilość baterii zewnetrznego czujnika | 2 |
| Liczba baterii w stacji | 3 |
| Model baterii do zewnetrznego czujnika | AAA Micro |
| Typ baterii - stacja główna | AAA Micro |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Podświetlenie wyświetlacza | Biały |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 10.5 cm |
| Głębokość | 2.5 cm |
| Wysokość | 16 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Tryb pracy | Bezprzewodowe |
| Wyświetlacz | Cyfrowe |
| Higrometr zewnętrzny | 20-95% |
| Higrometr wewnętrzny | 20-95% |
| Pomiar wilgotności powietrza | 1 % |
| Dokładność pomiaru wilgotności powietrza | 20% do 95% |
| Montaż | Stojący Wiszący |
| Dokładność temperatury | 0.1 ° |
| Skala temperatury | W środku: 0°C do +50°C (32°F do 122°F) Na zewnątrz: od -40°C do +60°C |
| Dodatkowa funkcja | Wskaźnik komfortu Czujnik zewnętrzny Pamięć danych Prognoza pogody Wskaźnik pojemności baterii Alarm mrozu Wykres trendu ciśnienia atmosferycznego Wskaźnik trendu temperatury Zegar radiowy DCF Wyświetlanie faz księżyca |
Wiecej informacji o produkcie
- Stacja pogodowa do cyfrowego wyświetlania temperatury, wilgotności, godziny, daty i prognozy pogody
- Stacja pogodowa w kompaktowym formacie pionowym
- Intuicyjna obsługa za pomocą przycisków z przodu
- Wyświetlanie pływów (H/M/L)
- Wyświetlanie pojemności baterii
- Możliwość montażu na ścianie lub postawienia
- Białe podświetlenie
- Kontrolka transferu
- Możliwość podłączenia maksymalnie trzech bezprzewodowych czujników zewnętrznych
Termometr:
- Wyświetlanie temperatury wewnętrznej i zewnętrznej
- Pamięć danych maks./min. dla temperatury
- Możliwość przełączania między stopniami Celsjusza a stopniami Fahrenheita
Higrometr:
- Wyświetlanie wilgotności otoczenia wewnątrz i na zewnątrz
- Pamięć danych maks./min. dla wilgotności powietrza
Barometr:
- Wyświetlanie ciśnienia powietrza w hPa
- Graficzna reprezentacja historii pomiarów z ostatnich 24 godzin
Czas / kalendarz / funkcja alarmu:
- Możliwość przełączania formatu czasu między 12 a 24 godzinami
- Wyświetlanie daty (dzień tygodnia, dzień, miesiąc)
- Wyświetlanie dnia tygodnia (7 języków: niemiecki, angielski, francuski, włoski, hiszpański, holenderski, duński)
- Funkcja alarmu i funkcja drzemki
Zawartość opakowania
- 1 stacja pogodowa „Ko Samui”
- 1 czujnik
- 5 baterii AAA Micro
- 1 instrukcja obsługi
Wskazówki dla użytkownika
Czujnik zamienny:
czujnik zewnętrzny 00186347 jest kompatybilny z tą stacją pogodową w celu rozbudowy i jako zamiennik.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję