Stacja pogody Mykonos z deszczomierzem i czujnikiem czarna
00222220
Stacja pogodowa do cyfrowego wyświetlania temperatury, opadów, godziny, daty i dnia tygodnia
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Radiobudzik DCF
Zegar sterowany radiowym sygnałem czasowym DCF z automatyczną synchronizacją czasu z najbardziej precyzyjnym zegarem na świecie
Czujnik deszczu
Czujnik deszczu do pomiaru opadów i ostrzegania przed opadami atmosferycznymi
Dwie godziny budzenia
Programowanie dwóch czasów budzenia, praktyczna funkcja dla dwóch osób wstających o różnej porze
Sygnał radiowy DCF
Jeżeli urządzenie nie jest stosowane, można całkowicie wyłączyć sygnał radiowy DCF
Alarm opadów deszczu
Przy przekroczeniu ustawionej przez użytkownika wielkości opadów deszczu uruchamiany jest alarm opadów deszczu
Wskazanie wielkości opadów deszczu
Przejrzyste wskazanie wielkości opadów deszczu w formie histogramu
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
Termometr
Wskazywanie temperatury wewnętrznej i zewnętrznej
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zasilanie | |
|---|---|
| Ilość baterii zewnetrznego czujnika | 2 |
| Ilość baterii (deszczomierz) | 2 |
| Liczba baterii w stacji | 2 |
| Model baterii do zewnetrznego czujnika | AA Mignon |
| Typ baterii (deszczomierz) | AAA Micro |
| Typ baterii - stacja główna | AA Mignon |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 9.5 cm |
| Głębokość | 3.5 cm |
| Wysokość | 9.5 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Tryb pracy | Bezprzewodowe |
| Wyświetlacz | Cyfrowe |
| Dokładność pomiaru wilgotności powietrza | Brak |
| Pomiar temp. (zewnętrznej) | -20°C do 60°C |
| Zakres pomiaru (wewnątrz) | 0°C - 50°C |
| Montaż | Stojący Wiszący |
| Skala pomiaru opadów | 0mm-9999.99mm |
| Dodatkowa funkcja | Funkcja drzemki Wskaźnik pojemności baterii Deszczomierz Zegar radiowy DCF Funkcja alarmu |
Wiecej informacji o produkcie
- Stacja pogodowa do cyfrowego wyświetlania temperatury, opadów, godziny, daty i dnia tygodnia
- Dwuczęściowy zestaw składający się ze stacji bazowej i radiowego pluwiometru / czujnika zewnętrznego
- Bezprzewodowa transmisja temperatury zewnętrznej i ilości opadów
- Wyświetlacz pojemności baterii
- Stacja pogodowa z możliwością montażu na ścianie lub postawienia
Pluwiometr radiowy
- Wyświetlanie ilości deszczu w mm/calach w ciągu ostatniej godziny i ostatnich 24 godzin
- Graficzne przedstawienie ilości deszczu w ciągu ostatnich 24 godzin, ostatniego tygodnia lub ostatniego miesiąca
- Alarm deszczu z domyślnym ustawieniem 12,7 mm, regulowany ręcznie
Termometr
- Możliwość przełączania między °C i °F
- Przechowywanie wartości min./maks. dla temperatury
Funkcja budzika / kalendarza / alarmu:
- Możliwość przełączania między formatem 12 i 24-godzinnym
- Wyświetlanie daty
- Wyświetlanie dnia tygodnia (7 języków)
- Funkcja drzemki
Zawartość opakowania
- 1 stacja pogodowa „Mykonos”
- 1 radiowy pluwiometr / czujnik zewnętrzny
- Osprzęt montażowy
- 4 baterie AA Mignon
- 1 instrukcja obsługi
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję