Stacja pogody Palawan z czujnikiem zewnętrznym i zegarem biała
00222238
Stacja pogodowa do cyfrowego wyświetlania temperatury wewnętrznej i zewnętrznej, wilgotności wewnętrznej i zewnętrznej, godziny, daty, fazy księżyca i prognozy pogody.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Fazy księżyca
Wskazywanie faz księżyca dla każdego dnia - od nowiu do ubywającego księżyca
Ustawienie strefy czasowej
Strefę czasową można ustawić ręcznie, jeśli czas radia DCF różni się od strefy czasowej
Higrometr
Wskazywanie wilgotności powietrza wewnątrz i na zewnątrz
4 ikony prognozy pogody
Wskazywanie prognozy pogody za pomocą 4 symboli: słonecznie, lekkie zachmurzenie, pochmurnie, deszczowo
3 wskazania komfortu klimatu pomieszczenia
Wskaźnik komfortu cieplnego wskazuje klimat w pomieszczeniu za pomocą 3 symboli: neutralna twarz, uśmiechnięta twarz i smutna twarz
Wskazanie trendu temperatury i wilgotności powietrza
Wskazanie tendencji temperatury i wilgotności powietrza: wzrastająca, niezmienna, malejąca
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
Termometr
Wskazywanie temperatury wewnętrznej i zewnętrznej
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zasilanie | |
|---|---|
| Ilość baterii zewnetrznego czujnika | 2 |
| Liczba baterii w stacji | 2 |
| Model baterii do zewnetrznego czujnika | AA Mignon |
| Typ baterii - stacja główna | AAA Micro |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Biały |
| Podświetlenie wyświetlacza | Biały |
| Kolor | Biały |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 11.5 cm |
| Głębokość | 1.5 cm |
| Wysokość | 11.5 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Tryb pracy | Bezprzewodowe |
| Wyświetlacz | Cyfrowe |
| Higrometr zewnętrzny | 20-95% |
| Higrometr wewnętrzny | 20-95% |
| Pomiar wilgotności powietrza | 1 % |
| Dokładność pomiaru wilgotności powietrza | 20% do 95% |
| Pomiar temp. (zewnętrznej) | -20°C do 70°C |
| Zakres pomiaru (wewnątrz) | 0°C - 50°C |
| Montaż | Stojący Wiszący |
| Dokładność temperatury (wewnątrz i na zewnąrz) | ±1°C |
| Skala temperatury | 0°C do +50°C (32°F do 122°F) Na zewnątrz: od -40°C do +70°C |
| Dodatkowa funkcja | Wskaźnik komfortu Data Funkcja drzemki Pamięć danych Prognoza pogody Wskaźnik pojemności baterii Wskaźnik trendu temperatury Wykres trendów wilgotności powietrza Zegar radiowy DCF Funkcja alarmu Wyświetlanie faz księżyca |
Wiecej informacji o produkcie
- Stacja pogodowa do cyfrowego wyświetlania temperatury wewnętrznej i zewnętrznej, wilgotności wewnętrznej i zewnętrznej, godziny, daty, fazy księżyca i prognozy pogody.
- Radiowa stacja pogodowa o nowoczesnej, kompaktowej konstrukcji
- Wyświetlacz pojemności baterii
- Białe podświetlenie LED
- Możliwość podłączenia do trzech bezprzewodowych czujników zewnętrznych
- Intuicyjna obsługa za pomocą przycisków z tyłu stacji pogodowej
- Lampka kontrolna do transferu
- Możliwość montażu na ścianie lub postawienia
Termometr:
- Wyświetlanie temperatury wewnętrznej i zewnętrznej
- Możliwość przełączania między °C i °F
- Przechowywanie wartości min./maks. dla temperatury
Higrometr:
- Przechowywanie wartości min./maks. wilgotności otoczenia
Funkcja budzika / kalendarza / alarmu:
- Możliwość przełączania między formatem 12 i 24-godzinnym
- Wyświetlanie daty (dzień tygodnia, dzień, miesiąc)
- Wyświetlanie dnia tygodnia (7 języków: niemiecki, angielski, francuski, włoski, hiszpański, holenderski, duński)
- Funkcja alarmu i funkcja drzemk
Zawartość opakowania
- 1 stacja pogodowa „Palawan”
- 1 czujnik zewnętrzny
- 2 baterie AAA Micro
- 2 baterie AA Mignon
- 1 instrukcja obsługi
Wskazówki dla użytkownika
Replacement / expansion sensor:
outdoor sensor 00186347 is compatible with this weather station for expansion and as a replacement.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję