Statyw do smartfona lub tabletu 106 3D
00004619
Jako bloger zawsze jesteś na bieżąco z trendami. Za dużo sprzętu fotograficznego tylko Ci przeszkadza. Z naszym statywem zyskujesz uchwyt na smartfona i tablet, dzięki czemu możesz szybko i łatwo tworzyć profesjonalne zdjęcia i filmy.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Zastosowanie | Video 3D Foto |
| Polecane Użycie | Smartphone |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Aluminium |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Szampański |
| Seria | Hama Star |
| Kolor | Beżowy |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Waga | 520 g |
| Regulacja wysokości kolumny środkowej | Ręcznie regulowana kolumna środkowa |
| Maksymalna wysokość | 106 cm |
| Maks. grubość profilu | 16.8 mm |
| Min. wysokość | 36.5 cm |
| Wielkość opakowania | 36 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Rodzaj | Statywy |
| Noga statywu | 4-częściowy (3x rozciągany) |
| Właściwości | Leveling device |
| Uchwyt | Brak |
| Głowica statywu | 3D: 3-Way Head |
| Dodatkowa funkcja | Leveling device |
| Maksymalne obciążenie | 500 g |
Wiecej informacji o produkcie
- Dzięki połączeniu statywu i uchwytu można robić nieporuszone zdjęcia smartfonem i tabletem.
Statyw do kamery:
- Statyw do aparatu zapewniający nieporuszone zdjęcia i stabilność na nierównych powierzchniach
- 3D: 3-kierunkowa głowica umożliwia idealną orientację dla zdjęć poziomych, horyzontalnych i portretowych
- Płytka szybkiej wymiany umożliwiająca szybką wymianę aparatu
- Poziomica zintegrowana w głowicy statywu
- Bezstopniowa regulacja wysokości kolumny centralnej
- Funkcjonalne blokady nóg do szybkiego i prostego blokowania długości nóg w każdej pozycji
Uchwyt na smartfona / tablet:
- Dzięki temu uchwytowi można przymocować do statywu wszystkie smartfony i tablety
- Przykręcany uniwersalny uchwyt do urządzeń bez gniazda statywu
- Wyjątkowo elastyczny dla smartfonów o szerokości od 5,5 do 8,2 cm i tabletów o szerokości od 11,2 do 18,5 cm (w formacie poziomym)
- Kompaktowa konstrukcja
- Do zdjęć typu selfie i filmów wideo, idealny do dzienników wideo, blogów, a także w podróży i poza nią
- Koniec z chybotliwymi, przekrzywionymi selfies
- Zaciskowy uchwyt sprężynowy i wgłębienie na powierzchni zapewniają pewny chwyt, a guma chroni obudowę przed zadrapaniami
Zawartość opakowania
- 1 tripod
- 1 smartphone / tablet holder
- 1 tripod bag
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję