Statyw fotograficzny monopod Star 78 Mono 176 3D
00004178
Często wyruszasz na przygodę i potrzebujesz kompaktowego monopodu, by być przygotowanym na każde fotograficzne wyzwanie? Ten jedno-nożny statyw na pewno Cię nie zawiedzie. Wykonany jest z aluminium, idealny na trudny teren i może dotrzeć tam, gdzie żaden statyw jeszcze nie dotarł.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Głowica obrotowa 3D
Głowica obrotowa 3D umożliwia perfekcyjne ustawienie aparatu / kamery do wykonywania zdjęć poziomych i pionowych
Płytka szybkiego montażu
Płytka do szybkiej wymiany kamery
Elastyczna, gumowa stopka
Elastyczna gumowa stopka zapewnia stabilność na nierównych powierzchniach i ułatwia prowadzenie kamery w różnych pozycjach
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Zastosowanie | Foto |
| Polecane Użycie | Photo/Video |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Aluminium |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Szampański |
| Seria | Star 78 Mono |
| Kolor | Beżowy |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Waga | 665 g |
| Regulacja wysokości kolumny środkowej | Brak |
| Maksymalna wysokość | 176 cm |
| Maks. grubość profilu | 26.7 mm |
| Min. wysokość | 61 cm |
| Wielkość opakowania | 61 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Rodzaj | Mono Tripod |
| Noga statywu | 4-częściowy (3x rozciągany) |
| Głowica statywu | 3D: 3-Way Head |
| Maksymalne obciążenie | 4000 g |
Wiecej informacji o produkcie
- 4 sekcyjne nogi monopoda
- Kolor: szampan
- Z Głowica 3D
- Płytka szybkiego montażu aparatu mocowana na zatrzask (04154)
- Łożysko kulkowe
- Min. wysokość: 61 cm
- Max. wysokość: 176 cm
- Waga: 665 g
- W komplecie torba
Zawartość opakowania
1 statyw jednonożny "Star 78 Mono"
1 torba do statywu
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję